Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "piskopat_kiz" bir kadın
  • Konuyu başlatan "piskopat_kiz"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 8.07.2012, 12:38

Yayin alirken bos sayfa

Slm Arkadaslar ,,

Benim sorunum var bilmiyorum dogru yerdemiyim diye simdiklik buraya yaziyorum ... kusura bakmayin :) ..

Sorum su yayin alirken bos bir sayfa geliyor birden bire oldu bu .. 4 gundur ugrasiyorum bu dort gundur hep bos sayfalarla yayin alamiyorum bos sayfa sarki dinleyemiyorum herhangi bir radyoya girsem bos sayfa birden bire olan birsey yani 4 gun once hic birsey yokken basladi ..? sorun nerde yardim edebilirmisiniz lutfenn..??? ( flascatin programlarini sildim yeniden yukledim.. portu acdim ... pc yi geriye yukledim ... her seyi denedim aklima gelen herseyi yapdim sorunu bulamadim ) ;( ;(

Size örnek resim yoluyorum bakin ne demek istedigime ..

Lütfen yardim edin simdikden tessekürler :)

Findik

Jüri

• "Findik" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 8.07.2012, 13:12

anladigim kadariyla flatcast yayinlarinida göremiyorsun, dinleyici olarak girdigin sayfalarda ne görünüyor örnegin www.allaturkaa.de/radyo/index.php
baska bir internet araciyla denedinmi, firefox, google chrome vs.

• "мαѕυм" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 8.07.2012, 13:14

piskopat_kiz, 4 gun oncesinde sorun varmiydi yayin alirken ?
radyonun flatcast surumune gore uygun activex yukledigine eminmisin ?
farkli bir tarayicidan yayin almayi denedinmi ?

bu sekilde radyo gorunmuyorsa eklentide hata vardir, mumkunse once program ekle kaldirdan sil ve sonrasinda regedit uzerinden sil
linke bakabilirsin burdaki anlatilan sekilde islemleri yapin

Tema Sorunu

YoRqUn

Profesyonel

• "YoRqUn" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 8.07.2012, 13:19

İnternet Explorer Tarayıcınızın Çerezlerini Vede Göz Atma Geçmişini Komple Silin
Flatcast Active-x 'lerini Kaldırıp Flatcast ActiveX ( Güncel Sürümler) Buradan Enson Sürümleri Kurun
Birde Böyle Deneyin Bakalım Sonuç Ne Olucak

• Özel mesaj gönder

5

Sunday, 8.07.2012, 13:49

4 gun once sorun yokdu yayin alabiliyordum dinleyebiliyordum simdik ise ne gorebiliyorum ne dinleyebiliyorum ne yayin alabiliyorum sonucda pulingi falan herseyi yukledim birden bire oldu

örnek dinleyici olarak verdiginiz adrese girdim bakin aynisi oldu

4 gun once normal yayin alabiliyordum ilk basladiginda flatcast de sorun var diyerekden birakdim ama 3 gundur herseyi silip yukledim yani flatcastin aktive pogramlari herseyi sildim yeniden yukledim pc yi geriye aldim gine olmadi günceleme yaptirdim herseyi olmadi yani port u da acdim olmadi sonucda ne kaldi yuklemedigim silmedigim

Ha®uN

Profesyonel

• "Ha®uN" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Sunday, 8.07.2012, 13:54

Baska bir tarayici ile denedinizmi hic, dnediyseniz aynisinimi gösteriyor? Eger baska tarayicida hata vermiyorsa Yorgun arkadasimizin dediklerini uygulayin..

7

Sunday, 8.07.2012, 13:55

<Tğm güncellemeleri yptıktan sonra

Mozilla yada operayi denediniz mi
Explorerde bu tip sorunlar yasanabiliyor

Findik

Jüri

• "Findik" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Sunday, 8.07.2012, 13:57

internet aracin activeX leri engelliyor bu yüzden [x] isarerti cikiyor, ayarlardan axtiveXlere izin ver.
internet explorer cok sorunlu bir arac, google chrome kullanmani önerrim

• Özel mesaj gönder

9

Sunday, 8.07.2012, 14:06

baska sekilde yayini almayi denedim googel uzerine veya baska denedim olmadi ayni sorun gine cikdi.. ;(

arkadaslar sorun tek bende degil djlerimde de var ve dinleyicilerimizdede var ..

ara sira normale donuyor ara sira bu hale geliyor yani ne yapmayi oneriyorsunuz simdikden cok tsk ederim

Findik

Jüri

• "Findik" bir kadın

• Özel mesaj gönder

10

Sunday, 8.07.2012, 14:23

flatcastta bir sorun yok,
en cok yapilan hata yanlis kullanilan activxler, bir cok radyo sayfalarinda buna sahit oluyorum, dinleyicilerrine yayinci pluginleri sunuyorlar.

yayinci--> flatcast Producer
dinleyici --> flatcast Viewer

hangi sürümle yayin yapiyorsaniz ona göre burdan gerekli pluginleri indirip yükleyin, bazen bilgisayari resetlemek gerekiyor
Flatcast ActiveX ( Güncel Sürümler)

inlernet explorer ayar menüsünden activxleri kontrol ettinmi??

• Özel mesaj gönder

11

Sunday, 8.07.2012, 14:28

pulinglerim hepsi normal herzaman yukledigim f5.2 hem yayin hem dinleci olarak anlicaniz ..

internet eplorerden aktive yerine bakdim acik hepsi bilgisayari resetledim cok kez su an bir dj daha ugrasiyor yani durup dururken basladi yani kurcalasadim elesedim bir yeri derdim ok hersey yanlis .. yayini alip devir etim ve de ertesi gun yayini ali dedigimde bos sayfa geldi sonucu buraya kadar geldim yani anlicaniz :(

Ha®uN

Profesyonel

• "Ha®uN" bir erkek

• Özel mesaj gönder

12

Sunday, 8.07.2012, 14:29

Olmazsa sisteminizi geri alin birde öyle deneyin

• Özel mesaj gönder

13

Sunday, 8.07.2012, 14:36

sistemi 5 kere geri aldim .. ginede olmadi malesef

14

Sunday, 8.07.2012, 14:51

herkez demis biseyler hep olmuyo demisin de dikkatimi cekti resimde kesilip cikarilan sey nedir

• Özel mesaj gönder

15

Sunday, 8.07.2012, 14:58

bu bende hep var herhangi bir siteye girsem cikiyor gosteriyor acilmadigi an oraya baslatirdim an duzeltiyor ve aciyor leptopdan giriyorum leptop win 7

masa ustu bilgisayarimda da oldu o xp yani sorun tek bende yok arkadaslar cok kiside var

• "мαѕυм" bir kadın

• Özel mesaj gönder

16

Sunday, 8.07.2012, 15:01

radyonun kendisi yada flatcastin kendisi ile alakali bir sorun degil bu, bir cok kisi onerilerde bulundu
ayni anda cok kiside oluyor bu sorunun olmasida senin 2 pc den bahsediyorsan her iki pc de de engelleyen birseyler olmali, herhangi bir guvenlik programi kullanmayami basladin ?

• Özel mesaj gönder

17

Sunday, 8.07.2012, 15:13

tek bende degil yani.. türkiyeden deneyen djlerimiz veya fransadan deneyen kisilerdede oluyor bu sorun tek bende degil yani anlicaniz su an yan komsuma gidip ordan denedim ondada olmadi yani beni engeleyen birsey olsa peki diger kisileri ne engeliyor . vede ara sira normallesiyor ara sira ayni yere donuyor en son iki gun once hersey normaldi yayin alabildim ve radyolara girebildim simdikse girilmiyor acmiyor bos hersey

• "мαѕυм" bir kadın

• Özel mesaj gönder

18

Sunday, 8.07.2012, 15:15

radyonuzun linkini ve sid numarasini yazarmisiniz lutfen bir bakalim

• Özel mesaj gönder

19

Sunday, 8.07.2012, 15:21

• "мαѕυм" bir kadın

• Özel mesaj gönder

20

Sunday, 8.07.2012, 15:25

Leider ist der gewünschte Stream momentan nicht online.

Zuletzt gestartet: 05.07.2012 - 17:56

su an yayin kapali en son 05.07.2012 - 17:56 bu tarihte acilmis, su an bi sorun yok gibi