Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Ha®uN

Profesyonel

• "Ha®uN" bir erkek
  • Konuyu başlatan "Ha®uN"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 14.07.2012, 18:02

Şeytan Hatasini Nasil Bilmez " Kissadan Hisse"

ŞEYTAN HATASINI NASIL BİLMEZ " KISSADAN HİSSE "

Günlerden birgün şeytanın yolu bir köye düşmüş.
Keyfi yerinde olan şeytan sırtını bir ağaca dayamış ve buzağısı kazığa bağlı olan ineğini sağan genç bir kadını uzaktan izlemiş.
Şeytan kadını epeyce izledikten sonra yerinden kalkıp kazığa bağlı buzağının ipini biraz gevşetmiş.
Buzağı bu az ötede annesinin sütünün kovaya sağılmasını aç karnına izlemeye daha fazla dayanamamış debelenmiş ve boynundaki ip çözülmüş
Koşarak annesini emmeye giden buzağı süt kovasını devirmiş
Sağdığı süt ziyan olunca sinirlenen genç kadın eline geçirdiği odunu buzağıya vurunca yavru yere yığılmış.
Yavrusuna saldırılan inek kayıtsız kalamayıp bir tekmede kadını yere serip öldürmüş.
Uzaktan geçmekte olan kadının kayınpederi, ineğin ´gelinini öldürdüğünü görüp ineği tüfekle vurmuş.
Silah sesini duyan koca , karısını yerde cansız yatar babasınıda elinde tüfekle görünce silahını çekip babasını öldürmüş.
Kısa bir süre sonra gerçeği öğrenen genç adam , bu kadar acıya dayanamayıp intihar etmiş.
Bütün bu olayları bir kenardan izleyen şeytan
"BU FELAKETİDE BANA YÜKLERLER,BUZAĞININ İPİNİ GEVŞETMEKTEN BAŞKA BEN NE YAPTIM ŞİMDİ" demiş

Alintidir..

2

Saturday, 14.07.2012, 18:11

Çok Güzeeeellllllllll hakıkaten çok güzel bir kıssadan hisse tebrık ederım Harun bey emegine saglık :1alkis: :1alkis:

Ha®uN

Profesyonel

• "Ha®uN" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 14.07.2012, 18:21

Tesekkür ederim, bir arkadasim gönderdi okudum cok hosuma gitti mutlaka eklemem gerekir dedim ekledim ...

Kisadan hisse iste, seytan kendini iyi gösteriyor ama isin icindende nasil siyriliyor demi :D

• "MUSTAFA ÇİLEK" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 14.07.2012, 19:20

Kıssadan bir hisse güzel bir yorum paylaşım için tşklr

Ha®uN

Profesyonel

• "Ha®uN" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Sunday, 15.07.2012, 04:20