Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "senvebenmavi"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 30.07.2012, 04:08

sifre kabul etmiyor

Sevgili arkadaşlar.Flatcast"ın yapmış olduğu değişiklikten sonra hiç bir dinleyicim ve ben de dahil yeni nick alamıyoruz,en az sekiz karakter diyor deniyoruz fakat şifrede ya da daha önce hiç bir nick alınmamış olmasına rağmen email adreslerinde devamlı hata veriyor,bu konuda örnek bir şifre yazabilirmisiniz,ya da başka bir yolu varmı.İlginize şimdiden teşekkürler.Saygılarımla..

EngongeM

Moderatör

• "EngongeM" bir erkek

• Özel mesaj gönder
  • "мαѕυм" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 30.07.2012, 16:15

senvebenmavi, email adresinde hatayi bende almistim,
tavsiyem mail kismini bos birakip devam edin (ama nickin silinme ihtimali cok yuksek olur) yada en guvenlisi gmail kullanmaniz adres olarak, gmail hesabiniz yoksa asagidaki linkten acabilirsiniz.

Gmail.com

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "мαѕυм" (1.08.2012, 19:04)

mikail_51

Stajyer

• "mikail_51" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 1.08.2012, 13:39

şifre

şifre kisminda ilk harf büyük yap ama sekizden az olmasin yoksa alamazsın