Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "esmerimgonca"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 6.12.2007, 21:40

vistada fcp hazıladıktan sonra kayıt tuşu çalişmiyor?

arkadaşlar hazırladığım temanın fcp sini radyoda hazirladim fakat kayit butonum çalişmiyor ctrl f5 tuşuna basınca da leptop kapanıyor vista da nasil kaydedebilirim yardimci olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 6.12.2007, 21:49

esmerimgonca, selam...
Firefoxla kaydetmeyi dene yada
bu basliga bir göz atin belki size yardimci olur
:burda:
http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=6700&highlight=vista

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 6.12.2007, 22:30

frefox yükledim ama kayit olmadi ne yapmam gerek slowcu yükledim fakat nerde eksiklik var anlamadim

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 6.12.2007, 22:31

masa üstünden explorer dosyasına (kısayol değil) sağ tıklıyoruz-->>özellikler-->>Güvenlik en altta korumalı modu etkinleştir tikini kaldırıyoruz

ya da explorerdan yani internette gezinirken sayfamızdan araçlara -->> en allta internet seçenekleri-->>Güvenlik en altta korumalı modu etkinleştir tikini kaldırıyoruz

not işinizi hallettikten sonra lütfen tiki tekrar koyunuz

Birde böyle dene bakalim bu islemi uyguladiktan sonra esmerimgonca, ;) adres verdim ama görmedin sanirim

• Özel mesaj gönder

5

Thursday, 6.12.2007, 22:57

dediklerini yaptim ama kayıt olmadi özelliklerden işareti kaldirmam işe yaramadı

• Özel mesaj gönder

6

Friday, 7.12.2007, 00:01

yaptım yardimlarin için teşekkür ederim yarin sitede açarim temami sizinde yorumlarınızı beklerim

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Friday, 7.12.2007, 00:04

esmerimgonca, Nasıl yaptin bizimle paylasmak istermisin cevabi ;)

melek ata

Stajyer

• "melek ata" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Friday, 7.12.2007, 08:24

slowcu ablam işde oldugu için ben cevap vereyım vıstada güvenlık duvarı çogu şeye engel oluyor temayıda engellemiş güvenlik duvarını kaldırdık sorun çözüldü yardımlarınız için tşkederim ablam akşam temasını burdan sizlerle paylaşır :)))