Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "IssızFm" bir erkek
  • Konuyu başlatan "IssızFm"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 19.08.2012, 02:21

Türkçe Karakter Sorunu Var

Öncelikle Merhaba Ben Radyo Kurdum ama chat bölümümde türkçe karakter sorunu var yani benm dj ismim Ters Çıkıyor Türkçe Cıkmıyor İ Harfi Olmuyor Türkçe Karakter Sorunu Var Nasıl düzeltebilrm

Simdiden tesekkürler... :çakçak:

• "oguzhan01fm" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 19.08.2012, 10:23

Merhaba...
Ne yazık'ki bildiğim kadarı ile bu sorunun çözümü yok ...
Şayet radyoyu yeni kurdunuz ise yeniden Flatcast tan sid almanızı önere bilirim bu sefer Türkçe karakter kullanmazsınız...
Bu kurduğun ne olacak derseniz bunu yedek olarak denemelerde kullana bilirsiniz...
Kolay gelsin...

3

Sunday, 19.08.2012, 11:18

Türkçe Karakter Sorunu Var Nasıl düzeltebilrm

IssızFm bütün flatcast Radyolarında chat bölümünde türkçe karakter kullanılmaz; ş,ğ,ı gibi küçük yazılımlarda kelimeler tamamen farklı şekillerde çıkar...
aynı şekilde büyük yazılımlarda ise;İ,Ş,Ğ;yine çok farklı şekillerde çıkar;yazım çubuğuna yazdığınızda aynı gibi olsada melesef chat alanına farklı yansır...
yani kısacası yazılarınızın düzgün çıkması için türkçe karakterleri kullanmayacaksınız...