Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Totti

Acemi

• Konuyu başlatan "Totti"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 7.12.2007, 09:56

Yayini acamiyorum..

Merhabalar, ben uzun zamandir yayin yapan bi DJ idim, fakat son 2 gündür yayin alamiyorum, mixer penceresi ve chat sayfasi cikmiyor. Bu sorunla ilgili bi konuda bulamadim yardim departmaninda. Yardimci olursaniz sevinirim..

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 7.12.2007, 11:25

Totti, cözüm yolun FLATCAST TAMIRHANE'de ;)

daha önce sorun yasamadim diyorsan 1. secenek olan sistemi geri alma ise yarayacaktir :up:

Totti

Acemi

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 7.12.2007, 11:44

..

Dedigini daha önce yapmak istemistim, ama pc ye zarar verir endisesi yasamistim. Sistemi geri yükle dedim ve sorun hallondu tsk ederim, pc yide kontrol ettim bi problem göremedim.. Tekrar tskler ;)

Totti

Acemi

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 7.12.2007, 13:30

..

Radyo ya giriyorum ve Hata raporu veriyor Pc.. Baska Sitelerde hata vermiyo.. bunu nasil halledebilirim

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 7.12.2007, 13:39

hata raporu ne diyor onu bilsek birde ;)

explorer hata verip kapaniyorsa (buysa demek istedigin) Mozilla Firefox indir ve onunla yayin yapmayi dene..

Totti

Acemi

• Özel mesaj gönder

6

Friday, 7.12.2007, 13:48

Mozilla Fire Fox pc de kurulu zaten

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Friday, 7.12.2007, 13:49

firefox'mu hata verip kapaniyo ?

hata mesajini aktarabilirmisin ?

Totti

Acemi

• Özel mesaj gönder

8

Friday, 7.12.2007, 13:52

Tabi aktaririm..
Kücük bi pencere icerisinde 'iexplore.exe bir sorunla karsilasti ve kapatilmasi gerekiyor. Bu durumdan dolayi özür dileriz vs vs..'

ve suan yine hata verdi radyoya girip sarkilari dinlemek icin, simdi bu forumda kapanicak ve diger acik interne sayfalarida

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Friday, 7.12.2007, 14:03

aynen öyle olucak ama bende diyorum ki firefox ile internete girsen hani hata vermez belki :blush2:

explorer gibi firefox'ta bir internet browser'i yani firefox ile explorer'le yaptigin herseyi yapabilirsin (hatta daha fazlasini)

explorer ile degilde firefox ile yayini acmalisin...

Totti

Acemi

• Özel mesaj gönder

10

Friday, 7.12.2007, 14:19

Fire Fox la girmeye calistim, bu sefer de Quit Time dosyasinin inmesini istedi onu bi indiriyorum.. bu sefer de olmazsa artik nasil olur bilemem :-)

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Friday, 7.12.2007, 14:22

Totti, güven bana olur olur :D yükleme biraz farkli firefox'ta ama biraz mesgul olursan firefox daha avantajli bir cok konuda :up:

Totti

Acemi

• Özel mesaj gönder

12

Friday, 7.12.2007, 14:25

Ya öyle bisi ki, isyerindeki pc bu, evdeki pc olsa bu kadar takmam belki :-) senide rahatsiz etmis oluyorum ama isiniz bu olmasa yemek daveti teklifinde bulunurdum sanirim :-) (yanlis anlamada) insalla olur bu sefer

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

13

Friday, 7.12.2007, 14:50

Alıntı sahibi ""Totti""

Ya öyle bisi ki, isyerindeki pc bu, evdeki pc olsa bu kadar takmam belki :-) senide rahatsiz etmis oluyorum ama isiniz bu olmasa yemek daveti teklifinde bulunurdum sanirim :-) (yanlis anlamada) insalla olur bu sefer

estf. Totti ne rahatsiz etmesi, bizim görevimiz burda yardimci olmaktir, yoksa bu Moderatör tabelasini niye assinlar demi bize :roll:

yemek davetinide kabul ediyorum, Forum Calisanlari olarak cok seviniriz, ailecek bir yemek yeriz :D

Totti

Acemi

• Özel mesaj gönder

14

Friday, 7.12.2007, 14:51

Hay hay basimla gözümle beklerim :-) bu arada sorunu simdilik hallettik tsk ederim yine ;)

oktay50

Acemi

• Özel mesaj gönder

15

Sunday, 9.12.2007, 04:46

selam arkadaslar, nasil nereden baslayim bilmiyorum, bir radiyo acalim dedik basimiza bela aldik, ha bakiyorum burda bir cok gönüllü yardim eden arkadaslarimiz var, radiyoyu actim flat gast üzeri bir cok arkadasim giremiyor radiyoya bazilari giriyor, bende site yoktu, bir site kuruyum ismi olsun dedim direk flatcat üzeri degilde, (örnek; ahmetfm.de gibi,) fakat bu isi beceremedim :((( bu siteyi dolasirken cok kolay oldugunu ve hemen bir sitenin olabilecegi yazisi ile karsilastim. blogcu ile yani girdim okudum tek tek yapmaya calistim ama ikinci siradaki kirmizi ile isaretlenmis olan bölümü bir türlü becereemdim, daha dogrusu oraya neyi ekliyecegimi bilemedim, simdi o sayfa acilyior fakat sizin adiniza aciliyor yani orda sizin adiniz oldugu icin simdi bana bunu anlatin bende sizi daha fazla rahatsiz etmeyim her sey icin cok tsk ederim. umarim dogru yerde soruyu sordum. hoscakalin a.e.o.

16

Sunday, 9.12.2007, 09:28

oktay50, 2. bölümdeki headeri zip dosyasında bulunan aslını editleyerek değişmezsen radyo başlığın Demo Black Silver Fm kalır ;)

1. maddeden de Alla Turkaa Blacksilver yazısının yerine kandi radyo adını yazmazsan Browserlerde kendi radyo adin yerine yazılı olan kalır.

Radyo adını bana Özel mesajdan yaz sana headeri değiştirip göndereyim. ;)