Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

BaBuSh

Orta Düzey

• "BaBuSh" bir erkek
  • Konuyu başlatan "BaBuSh"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 26.08.2012, 23:33

Admin Amca Duy Sesimi.!

Merhaba Arkadaşlar

Adminimizden Forum Hakkındaki İsteklerimizi Dile Getirmeye Ne Dersiniz.?
Bakalım Kimler Forumdan Neler Yada Ne Gibi Şeyler İstiyormuş Yada Nasıl Olmasını Bekliyormuş tzz

Hadi İlk Ben Başlayayım

Mümkünse Eğer Ben Forumda Bütün Üyelerin Hoşuna Gitmeyen Anlaşamadığı Üyeleri Tek Tek Banlayabilme Yetkisinin Olmasını İstiyorum :P

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "BaBuSh" (26.08.2012, 23:39)

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 26.08.2012, 23:48

Ben bu ışığı "Gözüm üzerinizde" mesajını bir fiil sitede mesajlarda görmek istiyorum :ktamam:
Fırsat buldukça tabiki burdadır bunu tahmin edebiliyorumda,eskiden olduğu gibi kısa mesajlardada olsa aramızda görmek :küzgün:
Çokmu şey istiyorum ki?
:kdalgin:

Relax..

Orta Düzey

• "Relax.." bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 27.08.2012, 00:03

Mesela ben sabah foruma geldigimde Cay yanindada gevrek Simit istiyom------ Kuru kuruya Tabisiler gitmiyo be ustam---- :haha:
Tabisi bu isteklerimin sadece baslangicidi biline yanee :D

1diablo

Profesyonel

• "1diablo" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 28.08.2012, 11:34

Adminimizi bende tanımak istiyorum daha bu zamana kadar kendisiyle tanısmak mesajlarını görmek nasip olmadi :D

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Saturday, 8.09.2012, 14:46

Ben tşk ediyorum Adminimize,çünki Nickimi değişmemde son sözü kendisi söyledi ve ewet dedi.Tşk ler Admin.