Giriş yapmadınız.

• "bilalari" bir erkek
  • Konuyu başlatan "bilalari"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 30.08.2012, 12:22

Sam Broadcaster Hakkında

FLATCAST RADYOMDA SAM İLE YAYIN YAPAMIYORUM MİKROFONLA KONUSUGUM GIDIYOR FAKAT SARKININ SESI GITMIYOR BIR SORUN VAR YARDIMCI OLUR MUSUNUZ .D

AYRICA SAMI CALISTIRMAK ICIN GEREKLI OLAN ......vbs isimli dosya acılmıyor .
dizini bulamadıgını soyluyor ..

yardımcı olursanız sevınırım .d

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 30.08.2012, 12:29

bu başlığa bir göz atın isterseniz...sorununuzu çözebilir...

SAM BROADCASTER programı ile flatcast yayını yapmak istiyorum

• "bilalari" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 30.08.2012, 12:36

YOK YA Bİ BANA YARDIMCI OLMADI. BU ARKADAŞ TAMAMEN WİNAMP ÜZERİNDEN KONUŞMUŞ..SAM İLE ALAKASI YOK .D

• "DeRiNLiK SaRHoŞu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 30.08.2012, 12:42

birde yayındayken
preset..
sag klik
audio
seçeneklerinde ses kartıyla ilgili bi seçenek olmalı.. tam hatırlamıyorum ama.. onu değişince sanırım sorun çözülür

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Thursday, 30.08.2012, 12:51

flatcastla alakalı bir program olmadığı için fazla bilgim yok ama birde bu resimli anlatımı tek tek kontrol edermisin...
açılmayan dosya için belki işine yarar...
Sam2 Kurulum

• "bilalari" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Thursday, 30.08.2012, 13:35

birde yayındayken
preset..
sag klik
audio
seçeneklerinde ses kartıyla ilgili bi seçenek olmalı.. tam hatırlamıyorum ama.. onu değişince sanırım sorun çözülür

preset..
sag klik
audio

bununla bi alakası yok sanırım butun problem vbs dosyasındakı hata ıle ılgılı o acılsa olucak gıbı gelıyor bana o hatayı gosterecıgım yardımcı olursanız sevınırım .

• "bilalari" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Thursday, 30.08.2012, 13:37

BU HATAYI VERİYOR İŞTE BU HATAYI COZEBILCEK BIRISI VARSA ACIL ULASSIN .D TEAMVEAWER ACABILIRIM .D

8

Thursday, 30.08.2012, 21:46

bilalari <<< Once pc nızdaki ses ayarlarını gözden gecirin ayarlarda microfon cıkısı ayrı hoperlör cıkısı ayrı bilirsiniz siz yayına girmeden önce pc deki ses ayarlarını yaptıktan sonra hangi programla yayın yaparsanız yapın ses giris cıkıslarınızda asla sorun yasamazsınız buna emin olun
bence sorun programda degil pc deki ayarlarınızda :)
yinede olmazsa yine yazın yine yardımcı olmaya çalısırız
kolay gelsin

Relax..

Orta Düzey

• "Relax.." bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Friday, 31.08.2012, 19:02

FLATCAST RADYOMDA SAM İLE YAYIN YAPAMIYORUM MİKROFONLA KONUSUGUM GIDIYOR FAKAT SARKININ SESI GITMIYOR
Tabiki gitmez Kardes, birde bunu dene.

Sam programini actin sarkilarini ekledin. simdi flatcast Radyonu actin, flatcastin dark ekranini sectin.Desigin toolsdan arka planlara gecip ses cubugun üzerine sag tikliyorsun.
Audio dan Dj mikerin üzerine gelip DJ MIXER isaretini kaldiriyorusun.
Umarim isine yarar.

• "bilalari" bir erkek

• Özel mesaj gönder

10

Friday, 31.08.2012, 21:54

FLATCAST RADYOMDA SAM İLE YAYIN YAPAMIYORUM MİKROFONLA KONUSUGUM GIDIYOR FAKAT SARKININ SESI GITMIYOR
Tabiki gitmez Kardes, birde bunu dene.

Sam programini actin sarkilarini ekledin. simdi flatcast Radyonu actin, flatcastin dark ekranini sectin.Desigin toolsdan arka planlara gecip ses cubugun üzerine sag tikliyorsun.
Umarim isine yarar.

DOSTUM BUNU ZATEN BİLİYORUM BENİM SORUNUM CALDIGIM SARKILARIN SESININ GITMEMESI YOKSA MIKROFONLA KONUSTUKLARIM GAYET GUZEL GIDIYOR.D

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

11

Friday, 31.08.2012, 22:15

SAM'ın kurulumu tam olmamış gibi görünüyor. Programı tamamen kaldırıp tekrar kurmayı deneyin.

• "bilalari" bir erkek

• Özel mesaj gönder

12

Friday, 31.08.2012, 22:43

KALDIRDIM KURDUM YİNE İŞE YARAMADI .D

DALGIC

Bilge

• "DALGIC" bir erkek

• Özel mesaj gönder

13

Friday, 31.08.2012, 23:10

.

sistem defterin bir program tarafından koruma altında bu anti virus programın olabilir ad watch ya da spy-bot gibi bi programda olabilir oncelikle gerekli izinleri vermen lazım muhtemelen program acılısta calisacak bi program ondan izin alamıyor ve yukleyemiyorsun C:\ DESKTOP daki vbs dosyasindaki izin sorununu kaldırman lazım ve sadece bir tarayıcı kullanman lazım crome ve mozillayı gecerli tarayıcın yapmayacaksın explorerdeki eklentilerede izin verip explorer üerinden flatcast ı acacaksın suan microsoftun gecerli tarayıcıları crome ve mozilla o yüzden de vbs dosayasındaki izinleri kaldıramayabiirsin sen explorer 8 kullanacaksın eger illaki samdan yayın yapacagım diyorsan he XP kullansaydın durum degişirdi tabiki inşallah dediklerimden anlamışsındır sen dediklerimi bir dene eger gerekli izinleri yinede kaldırmazsan o zmaan win 7 den xp ye gececeksin ve explorer den sam yayını yapacaksın

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

14

Friday, 31.08.2012, 23:18

Eklediğiniz resimden anladığım kadarıyla masaüstündeki flatcast-sam adındaki klasörden kurulum yapıyorsunuz.
Programı kurduktan sonra bu dosyaya

ulaşılamadığından doğal olarak program çalışmıyor.
İndirdiğiniz kurulum dosyası tam olarak inmemiş olabilir. Ya da siz kurulumu yaptıktan sonra dosyaların yerini değiştiriyorsunuz ondan da olabilir.

Windows hata kodları listesinde ki açıklama ise şöyle;

Tavsiyem, Programı eksiksiz olarak indirdiğinizden emin olun, yoksa da baştan indirin. Hiçbir dosyasıyla oynayıp yer yani kurulumdan sonra dosyaların yerlerini değiştirmeden tekrar deneyin.
Aynı programı bende yıllardır kullanıyorum ve bu hatayı ilk kez görüyorum.