Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "oguzhan01fm" bir erkek
  • Konuyu başlatan "oguzhan01fm"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 30.08.2012, 17:07

Flatcast Fcp Hercai 5 li Tema ( By Poyraz )

Arkadaşlar en alttaki Kırmızılı temada DOSTLAR yazısını Photoshopta yazmayı unutmuşum :) FCP alırken dikkatimi çekti FCP li olanda var yaşlılık idare edeceksiniz artık :)))
oguzhan01fm belirtilen dosyaları ekledi:
  • Hercai_1_5.fcp (1.67 kB - 193 defa indirildi - en son: 17.11.2023, 15:12)

2

Thursday, 30.08.2012, 18:49

yaşlılıkmı :) hiç yakıştıramadım doğrusu size bu sözü ben bu herkeste olabilecek olağan hallerdir...
ve bu çalışmalarda gayet başarılı olmuş tebrikler...
yüreğinize sağlık tesekkürler...

3

Thursday, 30.08.2012, 18:50

Eline emeğine sağlık Abim güzel paylaşımlar için tsklerrr.. :thumbup: :1alkis:

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 30.08.2012, 18:56

Teşekkür ederim sayın modum Yorumunuzdan gurur duydum ALLAH razı olsun...
Teşekkürler Aslı ablam yüreğine sağlık ALLAH razı olsun güzel yorum için...

• ".CANKIZ*." bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Thursday, 30.08.2012, 19:55

Elinize emeğinize sağlık paylaşım için teşekkür ederim.

BENSU

Usta

• "BENSU" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Thursday, 30.08.2012, 20:16

ELLERİNE,EMEKLERİNE SAĞLIK BABACIĞIM...PAYLAŞAN YÜREĞİNE TEŞEKKÜRLERİMLE.... :1alkis: :çakçak: :thumbup:

• "01antepli27" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Thursday, 30.08.2012, 20:25

Vay anam vay yaşlı kurt yine döktürmüşün :) Ellerine emeklerine göz nuruna sağlık çok güzel çalışmalara imza atmışsınız tebrik eder kutlarım... :)

8

Thursday, 30.08.2012, 20:27

Poyraz bey bu temanıza 4 verdım arkadasım 5 verecektım neden 4 verdıgımıde acıklayayım arzu edersenız cizimler çok güzel resım tartısılmaz zaten gayet uyumlu ve güzel neden 4 verdim <<<
çizimlerin kenarları çok kalın olmus burda genel acıdan göze batıyor oysa ince ince emek verılmıs allah için böyle
bundan öncekı temanıza 5 vermiştim 5 gözüme az bıle gelmişti öncekı temanıza hakıkaten muazzam çalısma idi fazlasıyla hak ediyordu 5 i
buda ince emeklerle bezenmis elinize göz nurunuza saglık arkadasım ellerınız dert grmesin insallah
sizde dikkat edersenız farkedeceksiniz cizim kenarlarını inceltmeyi gözden kacırdınız sanırım bende de oluyor bazan faretmıyorum temayı ekledıkten sonra farkına varıyorum kendı kendıme kızıyorum ama eklemıs bulunuyorum gerı dönüşümü olmuyor tabıki :)
şimdi kendı yaptıgım fark etmeyışi sizinde fark etmediginizi görünce kendı kendıme güldüm demek bir ben degılmişim dedim içimden :) ben bir kendim gzden kacırıyorum diye kendıme kızarken demek normalmiş gözden kacabılıyormus diye düsündüm simdi
arkadasım bu yuzden 4 verdim şuan temamıza gercekten güzel kullanıslı ve şık bir tema elinize saglık tesekür ederim paylastıgınız için sagolun :) :1alkis:

• "sahra-cantanem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Thursday, 30.08.2012, 20:40

Ellerinize emeğinize sağlık poyraz bey güzel paylaşımlar için tşkrler...

• Özel mesaj gönder

10

Thursday, 30.08.2012, 21:16

Sayın Cankız Kızım ve yakışıklı oğlum :) Sayın Sahra hanım hepinize tek tek teşekkür ediyorum Hepinizden ALLAH razı olsun Güzel yorumlarınızdan dolayı...
Yüreklerinize sağlık...

• "zeynoo35" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Thursday, 30.08.2012, 21:21

Emeğinize sağlik güsel paylasim için tskkr ederim

• Özel mesaj gönder

12

Thursday, 30.08.2012, 21:29

Sayın Nehir hanım...
Özellikle bu güzel ve tam benim istediğim belkide bir çok arkadaşın istediği güzel yorumunuz için sonsuz teşekkürler...
Bende biliyorum'ki ben henüz 5 lik tema yapabilecek kadar usta değilim daha çok çok eksiğimiz var İnşALLAH ilerde bunu'da başarabileceğim buraya kadar ilerlemem de Sayın Türk Ece Gönül hanımın çok büyük katkıları var bu katkılar yapmış olduğu o güzel yorumlar ile sizin şu anda yapmış olduğunuz ve son derece memnun olduğum YÖNLENDİRİCİ yorumunuz gibi yorumlar yapmış olması ve yön vermesi Sonsuz teşekkür ediyorum hem kendisine hemde size bu güzel yönlendirici yorumunuzdan dolayı...
Benim 5 almak gibi inanın bir derdim yok bundan önceki yapmış olduğum temanın gerçek değeri 4 yıldız idi ve ben inanın 4 gibi açılacağını düşünüyordum fakat bazı arkadaşlar sa olsunlar o temaya 3 verdiler yinede ALLAH razı olsun zaman ayırdılar yorumladılar değerlendirdiler onların gözünde o çalışma 3 olabilir bu onların takdirlerine kalmış bir olay bunun içinde asla ve asla kırılmam gayet normaldir benim tek istediğim şimdi siz ne güzel hatalarımı söylemişsiniz 2 dahi vermiş olsanız inanın çok mutlu olurdum o zaman bana ve kendini yetiştirmek isteyip sizin bu yazınızı okuyan tüm arkadaşlara yol gösterici olacak bir yorum ALLAH razı olsun...
O tema 3.62 ile açılmıştı ve ben biliyorum'ki o temaya sizin gibi değerli bir kaç arkadaş 5 vermişti peki sizler 5 vermemiş olsaydınız buda yaklaşık tahminim 5 kişi idi o temanın gerçek hakkı olan 4 ortalamasını nasıl yakalayacaktı :)) Bazı arkadaşlarımız temanın 4 yıldız aldığını ve hakkınında bu olduğunu söylediler evet gerçekten hakkı 4 idi ama bunu bazı arkadaşlarımızın vermiş olduğu 5 sayesinde 3.92 ye yükseldi...
Yinede tüm yorumlayan ve değerlendiren arkadaşlardan ALLAH razı olsun zaman ayırıp yorumlayıp değerlendirme yapıyorlar Tüm arkadaşlara tek tek teşekkür ediyorum...

• Özel mesaj gönder

13

Thursday, 30.08.2012, 21:30

Sayın Zeyno hanım sonsuz teşekkürler güzel yorumunuz ve değerlendirmeniz için ALLAH razı olsun...

• "sahra-cantanem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

14

Thursday, 30.08.2012, 21:56

Poyraz bey benimde temamın suan aldıgı puanlama 3.88 demekki 3 yıldız verende cok belki cıkacak belki düşecektir bu oran herkesin kendi teması kendi gözünde 5 yıldız kimse gidipte kendi temasına 4 veya 3 yıldız vermez sanmıyorum bir kişi indirip begenerek yayınında kullanmışmı işte bütün yıldızlar sizin dir o zaman boş verin takmayın böyle şeyleri insan emek veriyor emeginin karşılıgınıda tabiki görmek isterde ama bazen olmuyor malesef..

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

15

Thursday, 30.08.2012, 23:11

Emeğinize sağlık, paylaşımınız için teşekkür ederim Poyraz Bey. gayet hoş gözüken kullanışlı ve eski temalardaki gibi cerceve içinde mısralar olan nostalji kokan modern bir çalısma olmuş kutlarım :1alkis:

• Özel mesaj gönder

16

Thursday, 30.08.2012, 23:27

Arkadaşlar tüm yorumlar için teşekkür ediyorum...
Sayın sahra hanım ve sayın Atilla bey yüreğinize sağlık...
ALLAH razı olsun...

17

Thursday, 30.08.2012, 23:39

EmeĞINE saĞLık PaYLaşım Içın TŞK

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

18

Thursday, 30.08.2012, 23:51

Bende biliyorum'ki ben henüz 5 lik tema yapabilecek kadar usta değilim daha çok çok eksiğimiz var İnşALLAH ilerde bunu'da başarabileceğim buraya kadar ilerlemem de Sayın Türk Ece Gönül hanımın çok büyük katkıları var bu katkılar yapmış olduğu o güzel yorumlar ile sizin şu anda yapmış olduğunuz ve son derece memnun olduğum YÖNLENDİRİCİ yorumunuz gibi yorumlar yapmış olması ve yön vermesi Sonsuz teşekkür ediyorum hem kendisine hemde size bu güzel yönlendirici yorumunuzdan dolayı...

Öncelikle güzel kullanışlı bir tema olmuş,ellerinize sağlık.Biraz daha komut türü yazıların boyutunu küçültseydiniz keşke diye düşündüm ama bir kaç renk seçeneği gibi tercihe açık emek oluncada dört verdim.
Ben pek beş veremiyorum.Kimse kırılmasın çünkü şu an ilk aklıma gelen Babush modumuz gibi bir profosyenel ustaya sonra ne vereceğim diye düşünüyorum.
Ancak bazen çok değişik kimseden esinlenmeden yapılmış kullanışlı bir çalışma,ince ince emek görüyorum arkadaşımın başarısını motive etmek amaçlı veriyorum oda nadir oluyor pek tekrarı olmuyor...
Poyraz bey üstte yazdığınız güzel sözlerle beni gerçekten utandırıyor "Ben ne yaptım ki" dedirtiyorsunuz.İnanın sizin yüreğinizin güzelliği.Yoksa ben yapmam gerekeni yaptığımı düşünüyorum :ah:
Çok teşekkürler,yüreğinize sağlık.Günden güne gelişen güzel çalışmalarınızın devamı dileklerimle...

• Özel mesaj gönder

19

Friday, 31.08.2012, 00:03

Teşekkür ederim sayın Türk Ece Gönül hanımefendi ...
Haklısınız aslında bu temayı yapmaya başlamadan önce inanın sadece resmi değerlendirmeyi düşünmüştüm...
Çok öyle ahım şahım bir şey yapmayı çok'da düşünmedim lakin iyide yapmışım yoksa sizin bu güzel yorumunuzu ve sayın Nehir hanımın o güzel yön verici yorumunu okuyamayacaktım :))
Evet insanlar bazen ufacık bir yol gösterir ve sonucunda göstermiş olduğu yolda ufak tefek ilerlemeler görebilirse yol göstermeye devam eder buda karşı taraftaki insanı gerçekten güzel şeyler yapmaya motive eder bende sizlerin göstermiş oldu ilgi sayesinde bir parçada olsa yol aldım kaldıki bir çok arkadaşımız yorum yazarken karşısındaki kişinin vereceği tepkiden çekinip yorum yazamıyorlar oysa bir insan eleştirilmiyorsa o insanda bir terslik vardır daha henüz burada bir elin parmakları kadar ya var ya yok eleştirilmeden bazı şeyler yapabilecek ustalar Onları eleştirmek zaten bizlere düşmez :))
Katkılarınızdan ve güzel yorumunuzdan dolayı sonsuz teşekkürler...

• Özel mesaj gönder

20

Friday, 31.08.2012, 00:05

Teşekkür ederim Dadaş Kadir yorum yapan yüreğine sağlık...
ALLAH razı olsun...