Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "senvebenmavi"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 1.09.2012, 15:57

Radyo şifrem

Sevgili arkadaşlar radyo dj şifremi ve radyo şifremi değiştim,fakat eski radyo şifremle radyo açılıyor yani iki şifrem oldu :((( eski radyo şifremi silemiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz...

• "))ONUR((" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 1.09.2012, 16:07

dj nin iki şifre olmasina imkan yok bi yerde yanlislik yapiyorsunuzdur * mesala tek radyo isminiz ve iki tane sid numaraniz olabilir mi ?

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 1.09.2012, 16:16

emailime radyo şifremi değiştikten sonra gelen onay kodunda sid no aynı,fakat iki şifre ilede açılıyor,dj şifremide değiştim ondan sorun yok eskiyi kabul etmiyor fakat radyo tek sid olmasına rağmen eski ve yeni şifremle açılıyor ben nerde hatam yaptım şarkısını söyleyeceğim az kaldı :)))

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 1.09.2012, 16:20

Dj şifremde sorun yok fakat radyo şifrem eski radyo sifresi ile açılıyor,harhangi bir nickle yayını eski şifresinden alabılıyorum,benim istediğim radyonun eski şifresinin kullanılmaması..

• "))ONUR((" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Saturday, 1.09.2012, 17:44

SİD numaranizi özelden ulastirabilirmisiniz kontrol ettirelim.

• Özel mesaj gönder

6

Saturday, 1.09.2012, 19:04

onur bey rd sid de değiştim şimdi iki sid var diğer rd silerim flattan olmazsa sizi öyle uğraştırayım...ilginiz için çok tşkrler değerli vaktinizi aldım...

• "))ONUR((" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Saturday, 1.09.2012, 20:01

Siz dj sifresinde sorun yok radyo nikin giris sifresinde sorun oldugunu söylemistiniz.

sorun simdilik yeni sid alarak düzeldi sanirim , iyi yayinlar.