Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "Nisa Nisa" bir kadın
  • Konuyu başlatan "Nisa Nisa"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 3.09.2012, 08:40

Beytüşşebap'tan Bir Acı Haber Daha

Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesindeki terörist saldırıda şehit düşen güvenlik görevlisi sayısı 10'a yükseldi.

Şırnak Valisi Vahdettin Özkan, "Beytüşşebap'ta teröristler askeri üs noktalarına saldırı düzenledi. Güvenlik güçlerinin anında karşılık vermesi üzerine çıkan çatışmada çok sayıda terörist etkisiz hale getirildi. 10 güvenlik görevlisi de şehit oldu. Şehitlere Allah'tan rahmet, silah arkadaşlarına ve milletimize başsağlığı diliyorum" açıklamasını yaptı.

Şehitler, bugün Şırnak 23. Jandarma Sınır Tümen Komutanlığı'nda düzenlenecek törenin ardından memleketlerine gönderilecek.

ÇATIŞMADA 20 PKK'LI ÖLDÜRÜLDÜ

Valilikten henüz öldürülen terörist sayısına ilişkin açıklama yapılmadı ancak gelen bazı bilgilere göre 20 PKK'lı olay yerinde öldürüldü. Çatışmanın ardından bölgede operasyonlar devam ediyor.

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 3.09.2012, 09:57

;(

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 3.09.2012, 11:11

Milletimizin başı sağolsun
Şehitlerimize Allah'tan rahmet, ülkeyi yönetenlere de akıl fikir diliyorum.
Açılın açılın... siz açıldıkça, açılım derdinde yandıkça Bu Ülke'de tabut üzerine daha çok bayrak açılacak daha çoook anayüreği yanacak!