Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "akikirca"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 10.12.2007, 16:05

Winamp yada media player

arkadaslar selam

yayin yaparken hazirladigim playlistlerin kalici olmasi icin
winamp yada media player ile yayin yapmak istiyorum.

Version: 4.16 kullanıyorum fakat sitede bulunan video lu anlatimda yapilanlari yaptigim hade basarlili olamadim.

Simdiden tesekkurler

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 11.12.2007, 08:26

akikirca, videolu anlatimin oldugu bölümün son kisimlarinda senin gibi yapamamis bir arkadasa cevabim buydu: Okumak icin TIKLA !

Sorunun ses kartinin randiman vermemesinden kaynaklanacagi gibi uygulamadada hata yapiyor olabilirsin :bilmem:

yanliz playlistlerinin kalici olmasi sana ne fayda verecek ? sürekli dön dolas hergün ayni sarkilarimi dinleticeksin ? iyi fikir degil bence...

fakat mp3'lerinin bulundugu dosyayi bölebilirsin, türküler dosyasi, pop-hareketli dosyasi, slow müzik dosyasi gibi.. bu biraz zamanini alir fakat hem sarkilari bulmakta zorluk cekmezsin ilerisi icin, hemde dosyadan daha cabuk liste hazirlayabilirsin..

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 11.12.2007, 12:16

Alıntı

arkadaslar selam

yayin yaparken hazirladigim playlistlerin kalici olmasi icin
winamp yada media player ile yayin yapmak istiyorum.

Version: 4.16 kullanıyorum fakat sitede bulunan video lu anlatimda yapilanlari yaptigim hade basarlili olamadim.

Simdiden tesekkurler

Bu sorunu bende çözemedim Videodaki işlermleri aynen uyguladim ama sonuç alamadim nedense ;)
Bilen arkadaş sorunu bulup buraya açiklama yaparsa sevinirim ;)