Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

nayanaya

Orta Düzey

• "nayanaya" bir kadın
  • Konuyu başlatan "nayanaya"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 30.09.2012, 11:18

Hazir Sablonlu Prog. Ariyorum (SWF Text gibi)

Merhaba...

Umarim yapyanlis degilimdir burada...

Bu sitede Index paylasimi yapan bircok arkadaslarda gördüm. Yazi effektleri parlak yildizlarla/noktalarla vs. vs. geliyor. SWF Text kullaniyorum fakat benim burada gördüklerim daha mükemmel. Hazir sablonlu programlar oldugunu/olduklarini tahmin ediyorum.

Tüm Forumu gezdim ama bir Programla yada Prog. Adiyla karsilasmadim... Google aradim bircok Prog. indirdim fakat burada Indexlerde kullanilan Yazi Effektlerine benzeyenlere raslamadim :(

Bilen muhakkak vardir... Prog. Ismi alabilirmiyim Lütfen :)

Simdiden Tskler ^^

• "мαѕυм" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 30.09.2012, 13:00

yanlis anlamadiysam flash hazirlamak icin program ariyorsun.
swf text cok sade ve kullanimi kolay programdir, daha genis icerigi olanlarda var tabiki, benim onerebilecegim WonderShare bu olabilir
tabi farkli program kullanan arkadaslarinda onerilerine bakabilirsin.

3

Sunday, 30.09.2012, 23:07

nayanaya swft hem kolay hem kullanıslıdır ben onu ve flash maker kullanıyorum birde bu var karısık gibi görünsede güzel ve kolaydır basarılar dilerim
http://www.photo-flash-maker.com/

nayanaya

Orta Düzey

• "nayanaya" bir kadın
  • Konuyu başlatan "nayanaya"

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 30.09.2012, 23:44

cok cok tesekkürler :) hemen bulup kurup deniycem önerilerinizi...