You are not logged in.

Dear visitor, welcome to AllaTurkaa. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, October 26th 2012, 11:39pm

flatcast tema--göreceksin kendini --dagkizi

*.REYHAN.* has attached the following file:

• "YaraliCeylan" is female

Date of registration: Aug 26th 2011

• Send private message

2

Friday, October 26th 2012, 11:48pm

tsk paylasim icin yureginize saglik cok guzel olmuss cok begendim...

3

Friday, October 26th 2012, 11:49pm

yaraliceylan begenimize cok sevindim yorumunuz icin tskler ellerinize saglik

• "sahra-cantanem" is female

Date of registration: Mar 9th 2010

• Send private message

4

Saturday, October 27th 2012, 12:16am

Ellerine sağlık Reyhancım harika bir çalışma olmuş yalnızca chat alanı biraz dar ve kücük kalmış sanırım.. harika paylaşım için tşkrler..

5

Saturday, October 27th 2012, 5:16am

Harikaaa olmus ablam , emegin icin cok ama cok tesekkürler !!!

6

Saturday, October 27th 2012, 7:44am

Yaptıgın temaları sadece ve sadece keyfi sefayla seyrediyorum ekrandan REYHANIM hakıkaten şahanesin bu konuda :çakçak:

arada bi elestireyim bişey bulim kızdırayım diyorum yok bak bak hersey mükemmele yakın yok bulamıyorumki :) ya birde yamuk yılık bişey yapta içimde bari kalmasın reyhan şurasıda olmamıs diyeyim sana :D HEP MI GÜZEL VE GÖZALICI OLUR TEMALAR :) :1alkis: aaaaaaahh aaaaaahhh ne bitecek bu fırıncılardan yedigim ekmeklerde bende böyle senin gibi ustaların yaptıgı temalar gibi tema yapacagım üüüf

içime daral geliyor :D içimden tema yapmak bile gelmiyor bu güzel temaları gördükçe kıskansammı acaba reyhanım senı :D bi el verende yokki eksıklerımı düzelteyım :love: :S :huh: :rolleyes: ^^ :D
CANIMSIN REYHANIM ELLERINE EMEGINE GÖZNURUNA SAGLIK BITANEM YINE SÖYLÜYORUM ben ve benim gibi arkadaslarımıza çok güzel örneksin ve örneksiniz ustalarımız olarak iyiki varsınız bu güzel

temalarınızdan örnek alıp şevkle hevesımiz artıyor fabrıka gıbı bıdaha bıdaha tema yapıyoruz sizleri gördükçe
Var olmana çok tesekür ederim reyhanım ellerin dert görmesin canım seni seviyorum birtanem benim. :çakçak: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis:

iyi bayramlar dilerim

7

Saturday, October 27th 2012, 8:48am

sahram :) biraz degislik olsun istedim yorumun icin tskler ellerine ve yüregine saglik

8

Saturday, October 27th 2012, 8:49am

kaanim güzel yorumun icin tskler ellerine saglik can :)

• "ZENoBIA" is female

Date of registration: Apr 21st 2011

• Send private message

9

Saturday, October 27th 2012, 8:53am

Harikasın her zamanki gibi Reyhan,süper güzel olmuş,çok beğendim. :1alkis: :1alkis: :1alkis:
Güzel emeklerine çok tşk ederim..

10

Saturday, October 27th 2012, 8:54am

nehirim ne desem ben simdi bi cok kisiyin gelismeleri görüyorum ve cok sevindim buna icindeki biri sen tabiki canim aslinda yazdim sana ve yaziyorum süsmelere az zarif denemeni istiyorum senden kaba sytleri den vazgecmeye bak naja yardimci olurum sana sorun varsa cekinme tmm mi :) kiskanmak yok desem cok cektim bu konu da canim... benim icin örnek olanlari herkes derim bi kücük emege karsi tsk etmesini bilen kisiyim bilirsin beni hadi canim güzel yorumun icin allah razi olsun ellerine ve yüregine saglik sanada iyi bayramlar allah dualarini kabul etsin :)

• ".CANKIZ*." is female

Date of registration: Oct 15th 2011

• Send private message

11

Saturday, October 27th 2012, 9:19am

Elinize emeğinize sağlık çok hoş ve güzel çalışma paylaşım için teşekkür ederim Reyhan :1alkis:

12

Saturday, October 27th 2012, 11:02am

ay zenobia arkadasim yorumu ben görmedim senin cok tsk ettim ellerine ve yüregine saglik

13

Saturday, October 27th 2012, 11:03am

cankiz cok tsk ettim yorumunuz icin ellerinize saglik

14

Saturday, October 27th 2012, 1:18pm

Stilin fontların resimlerin ve dizaynın hepsi ayrı ayrı güzel eline emeklerine sağlık tek kelimeyle muhteşem olmuş....
paylaşımın için çok teşekkürler...

15

Saturday, October 27th 2012, 3:33pm

yorum yazani ben tsk ettim :) gyspy ellerine yüregine saglik

• "*SUN62*" is female

Date of registration: Nov 28th 2010

• Send private message

16

Saturday, October 27th 2012, 6:03pm

reyhanım yine herzamanki halin kendi tadında tarzında çokkkk güzel çalışmaya imza atmışın canım helalll olsun sana paylaşan yüregine teşekkür ediyorum :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis:

17

Saturday, October 27th 2012, 6:56pm

tskler sun canim yorumun icin ellerine saglik :)

18

Saturday, October 27th 2012, 9:43pm

Emeğinize sağlık paylaşım için tşkrler..

• "DALGIC" is male

Date of registration: Jan 4th 2012

• Send private message

19

Saturday, October 27th 2012, 9:49pm

.

EL EMEĞİNİZE NURUNUZA SAĞLIK PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM SAYGILAR:1alkis:

20

Sunday, October 28th 2012, 8:58am

yorum yazanlara cok tsk ettim ellerinize saglik