Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın
  • Konuyu başlatan "Melye"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 2.11.2012, 08:45

Bunu Yapan İnsan Olamaz! (köpek barınağına silahlı saldırı)...

Kocaeli'de kimliği belirsiz kişiler köpek barınağına silahlı saldırı düzenledi.

Kocaeli Tavşanlı Köyü'ndeki 90 sokak köpeğinin yaşadığı barınağa kimliği henüz belirlenemeyen kişi veya kişilerce silahla ateş edildi. Saldırıda 4 köpek öldü.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Kocaeli'nin Gebze ilçesi Tavşanlı Köyü'nde hayvanseverler tarafından yaptırılan köpek barınağına kimliği belirsiz kişiler saldırı düzenledi. Bunun üzerine jandarmaya haber veren barınak görevlileri, yaptıkları araştırmada 4 köpeğin öldüğünü, çok sayıda köpeğin de yaralandığını belirledi.

Olaya ilişkin soruşturma başlatan Gebze İlçe Jandarma Komutanlığı'na bağlı ekipler, topladıkları boş kovanları incelemeye aldı.

Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) Temsilcisi Prof. Dr. Mirat Gürol, hayvansever kadınların aralarında topladıkları paralarla bu barınakta köpeklerin hayatlarını sürdürmelerini sağladıklarını söyledi.

"VAHŞET BİZLERİ ÜZDÜ"

4 köpeğin öldürüldüğünü belirten Gürol, yaralı köpeklerin tedavilerinin belediye ekipleri tarafından yaptırıldığını belirtti.

Mirat Gürol, ''Bu güne kadar barınakla ilgili bir sorun yaşanmamıştık. Böyle bir vahşetin gerçekleştirilmesi bizleri çok üzdü" dedi.

Hayvan barınağı taşıyacaklarını dile getiren Gürol, "Artık tek çaremiz diğer köpeklerin öldürülmeden başka bir yere taşınması. Onun için yer arayışlarımız devam ediyor'' diye konuştu.

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 2.11.2012, 09:59

Sadece gözündeki yaşa bakın,diğerlerinin resmini görmeyin daha iyi.Nasıl acıyla öldüklerinin,yaralandıklarının resmini :thumbdown:

Bu habere üzüldüyseniz, bir imzada siz verinki devamı gelmesin.Allah'ın emanetleri,sessiz kulları kalleşçe vurulmasın! X(
http://imzakampanyam.com/gebze-de-kopek-…imza-kampanyasi

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın
  • Konuyu başlatan "Melye"

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 2.11.2012, 10:08

imzaladım ben...umarım bir faydası olur ...
diyecek söz olmuyor malesef bu durumlarda :(

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 2.11.2012, 10:15

Faydası tabiki olur ablam ellerine sağlık.Bu ikinci saldırı ve bu bayan hayvanseverlerin desteğiyle o canlara sahip çıkıyor.Birincide iyi bir koruma tepki olmamışki ikinci yapıldı.Arsa konusu boşalt denmiş oda yeni yer bulmuş taşınıyormuş yavaş yavaş.Devlet destekli değil.Hayvan sever bir insanın hayvan severlerin desteğiyle baktığı mazlumlar,garipler.Nalet olsun diyorum o arsayı kanla alanlar sizede yaramasın! :kotu:

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 2.11.2012, 12:26

Çok üzücü ,acaba hayvanlar kadar sadık ve çıkarsız bir sevgi taşıyan varlık varmıdır??? nasıl kıyılabilir insan olanın mantığı almıyor,Yapan kişilere insan demek bile içimden gelmiyor,İnsanlığa da hakaret edilmiş gibi geliyor bana.
İnşallah bu dünyanın sadece bizlere ait olmadığını anlamak çok uzun sürmez.Doğa hayvani çiçeği ve insanı ile bir bütündür.Kıymayın dilsiz dostlara..
Hemen imzaladım umarım faydası olur.Tşk ederim.