Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "bahar2626" bir kadın
  • Konuyu başlatan "bahar2626"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 3.11.2012, 23:45

Flatcast Yayın Alma Sorunu Yardım

format atıldıktan sonra yayın alamıyorum sıd no yazcak yer cıkıyor yazıyorum ama olmuyor lutfen yardımcı olurmusunuz tesklr

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 3.11.2012, 23:53

Format attıktan sonra Ses Kartı Sürücünüzü doğru bir şekilde yüklemişseniz (lütfen kontrol edin)
Flatcast Active X'i de yeniden kurmanız gerekiyor.
Aşağıdaki başlıkta bulabilirsiniz.

Flatcast ActiveX ( Güncel Sürümler)

YoRqUn

Profesyonel

• "YoRqUn" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 3.11.2012, 23:55

bahar2626
Nasıl Bir Hata Alıyorsunuz Acaba.?
Yayın Almak İçin Giriş Yaptığınızı Kabul Ediyoruz
Somrasıda Tam Olarak Nasıl Bir Hata Alıyorsunuz Dj Şifresinimi Kabul Etmiyor vs vs

Aldığınız Hatanın Ekran Kopyasını Bizlerle Paylaşırsanız Daha Detaylı Bilgi Vermeye Çalışırız

• "bahar2626" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 3.11.2012, 23:58

yardım

olmuyor arkadasım ya denedım bunuda calıstırdım eklentı eksıktır dıyor hala

• "bahar2626" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Sunday, 4.11.2012, 00:02

yardım

Sorry, but the show cannot be entered. You need a special FLATCAST plugin to join the show, which is not yet installed on the PC.

The plugin required is Producer F5.3.0Please load the Plugin using the download link below. Afterwards, run through the installation routine. For some browsers it is necessary to restart them after installation.

Help can be found in the Flatcast Forum.

Flatcast Producer F5.3.0
Download

Advertisement

• "bahar2626" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Sunday, 4.11.2012, 00:05

yardım

sıfre sıd dogru ama eklentı yeter degıl dıyor ındırdımde yenı surum downlandı ama olmuyor:((((

YoRqUn

Profesyonel

• "YoRqUn" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Sunday, 4.11.2012, 00:16

Alsığınız Hata ActiveX Hatası Yeniden Yükleme Yaparak Sorununuzu Gidermeniz Lazım Normalde

Bilgisayarınızdan Flatcast ActiveX'lerinin Tümünü Kaldırıp Yeniden Yüklemeyi Deneyebilirsiniz
Eğer Yine Olmazsa Your Uninstaller Adlı Programla ActiveX'leri Kaldırıp Yeniden Yüklemeyi Deneyiniz
Yine Bir Sonuç Alamazsanız Eğer Başka Bir Tarayıcı İle Misalen Firefox, Crome vs Yayın Almayı Deneyiniz

• "bahar2626" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Sunday, 4.11.2012, 00:19

yardım

kaldırdım tekrar actıve yukledım burdan verdıgınız lınkle cromdan giriyorum zaten neden olmuyor bende hayret ettim uzaktan yardımla siz bakamazmısınız

• "bahar2626" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Sunday, 4.11.2012, 00:28

yardım

tamam explorardan aldım oldu cok tesekkurler Allah razı olsun

• "efsanedio" bir erkek

• Özel mesaj gönder

10

Thursday, 15.05.2014, 16:48

yayın almakta sorun yaşıyorum

selam arkadaşlar yayın almakta sorun yaşıyorum bu daha öncede oluyodu ama düzeliyodu format attıktan sonra veya yeniden yükleme yaptıktan sonra ( please select preset from the preset list ) bu hatayı veriyor sonra tema secerek düzeliyodu şimdi olmuyor benim pc de sorun vardı youtube girmiyodu onu düzelttikten sonra oldu çerezleri ve proxy ayarlarını sıfırladık onlardanmı kaynaklanıyor

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Thursday, 15.05.2014, 16:58

A.selam,
tools penceresinden herhangi bir temayı seçince düzelmiyorsa 2.ihtimal olarak sterio mix ayarlarını kontrol etmeniz gerekiyor.
bu link e bir göz atın lütfen.-->> Dj girişi sorunu + beyaz sayfa sorunu