Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

TRCaNNN

Acemi

• "TRCaNNN" bir erkek
  • Konuyu başlatan "TRCaNNN"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 4.11.2012, 12:38

Flatcast Homepage Hatası

Sid Ayarlarını felan dogru yaptım yayın aldım ama bu hatayı veriyor

Yardım pliz

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 4.11.2012, 12:59

Flatcast den radyo nuzun ayarlarını bir kontrol edin lütfen...oraya radyo adresinizi yanlış girdiniz yada girmediniz muhtemelen...
bu mesajdaki resime göre kontrol edebilirsiniz...

radyoya kimse giremiyo

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 4.11.2012, 14:06

@TRCaNNN

Sitenizin adresini verseydiniz, kontrol edebilirdik. Zannediyorum ki sitenize radyoyu dogru ekleyemediniz.

Flatcast anasayfasindan Login/Giris yapin, sonra Broadcaster's area tiklayin.
Daha sonra sayfanin alt-orta kisminda resimde gördügünüz bölümdeki kutudan HTML-Code tiklayip, acilan sayfadaki mavi cerceve icindeki kodu sitenize ekleyin.

iklima

Acemi

• "iklima" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 6.11.2012, 22:09

yardım lütfen

You tried to receive a second stream or to receive your own stream. Sorry but that is not possible. In first case, please close the other stream window and try again. Streaming and listening at the same system is not possible. radyomda böyle bir yazı var biri patlatmış ooabilirmi ve napmam lazım lüfen yardım

YoRqUn

Profesyonel

• "YoRqUn" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Tuesday, 6.11.2012, 22:19

Kendi Yayınınıza Dinleyici Olarak Veya Aynı Anda İki Radyoda Dinleyici Olamazsınız
Aldığınız Hata Bu Herhangi Birşey Yapmanıza Gerek Yok İçiniz Rahat Olsun ^^