Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

41

Thursday, 22.11.2012, 19:17

cool ses kartını güncellediğinizden eminmisiniz ? tekrar tekrar soruyorum ama bakın bu sorun genelde ondan kaynaklı olur...
işletim sisteminize göre güncel ses driver ini yüklemeniz gerekiyor.
eğer yapmadıysanız.
ses kartınızın kendi sitesinden yeni yani güncel driveri indirip eski driveri kaldırın ve yenisini kurun...
sonrada pc yi kapatıp açın...

cool_snob

Stajyer

• "cool_snob" bir erkek

• Özel mesaj gönder

42

Thursday, 22.11.2012, 19:20

az önce tekrar cd sinden tekrar kurulumu gerçekleştirdim daha fazla napabilirim bilmiyorum..

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "cool_snob" (22.11.2012, 19:35)

cool_snob

Stajyer

• "cool_snob" bir erkek

• Özel mesaj gönder

43

Thursday, 22.11.2012, 20:10

hala bekliyorum yardımlarınızı..:((

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

44

Thursday, 22.11.2012, 20:19

Alıntı

yanlışlıkla ses driverinden herhangi bir dll dosyası silinmesinden kaynaklanabilir
diger asıl önemli olan ise windows belirli aralıklarla güncellemeler yaptıgında windows sizin ses kartının driverine güncel dll ekleyebilir aslında bu sizin gerçek ses kartınızın driveri değildir ,ama windows güncellemelerinde bu bazan olur..genelde bu olay Realtek Ses sürücülerinde daha sıklıkla rastlanır
yani Realtek High Definition Audio sürücünüz varsa güncelleme sonucunda >>>>/Microsoft UAA Bus Driver for High Definition Audio yüklenir. işte bu sorun yaratır, ya bu güncelleştirmeyi almıycaksınız (seçeneklerdeki UAA bus işareti kaldırcaksınız)
yada yüklediyseniz
diger anlatılanları uyguluycaksınız

bunu çözmenin iki yolu var birinci yolu üst açıklamalarımda anlattım ikinci bir yolu ise sistemi sorunsuz bir güne geri almaktır..

sistemi geri aldıgınızda büyük bir ihtimalle sorununuz düzelcektir. işte bunuda sebebi sistemi geri aldıgınızda Microsoft UAA Bus Driver for High Definition Audio
sürücüsü gitmiş olcağından eski normal ses sürücüsüne geri dönmüş olcaksınız ve ses sorununuz hallolcaktır,bu dediğim sorun diger ses kartlarında oldugu gibi Realtek ses kartı driverlerinde daha belirgin ortaya çıkmaktadır

aynı soruna verilen bir cevap bu...okuyun lütfen...

cool_snob

Stajyer

• "cool_snob" bir erkek

• Özel mesaj gönder

45

Thursday, 22.11.2012, 20:24

VAZ GEÇTİM ....

• "))ONUR((" bir erkek

• Özel mesaj gönder

46

Thursday, 22.11.2012, 21:44

pc niz toplama degilse eger pc nin kendi sitesine girip güncel yayinlanmis driverini indirip kurunuz
bazen pc ile gönderilen driver cdlerinde hata olabiliyor hatalari düzenleyip kendi siteleri üzerinden yayinliyorlar
bu sekilde sorununuz gidebilir.