Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

esalet

Stajyer

• "esalet" bir erkek
  • Konuyu başlatan "esalet"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 16.11.2012, 07:21

ses takilmasi

Bir dj arkjadasimin yayininda çalan sarki bitiminde takiliyor ve siradaki sarkiya birkaç saniye geç geçiyor. Forumu taradim 1 yerde bununla ilgili bilgi var ama tatmin etmedi aldigim cevap. Flati sildi yeniden yükledi. se kartini güncelledi. dark tema kullandi. xp kurulu vede çalan müziklerde türkçe krakter yok buna ragmen ses kesilmesi hala var. Bu konuda bilgisi ve görüsü olan arkadaslarin cevaplarini bekliyorum.

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 16.11.2012, 08:04

esalet arkadaşınız yayın esnasında farklı işlemler yapıyormu...
örneğin farklı programlar vs açıkmı pc de?
aynı anda birkaç program açıksa yayını kasar ve mixerde takılma yapar...
örneğin ben yayın yaparken aynı anda muhasebe programım açıksa şarkı geçişlerinde işlem yaparken mixer im takılır ..
net bağlantı hızı biraz düşükse özellikle yayın yaparken farklı işlemler yapmamaya çalışsın...yani pc yi kasacak bir kaç site yada program açık olmasın...
ve hangi tarayıcı kullanıyor...bazen tarayıcılardada sorun olabilir...
örneğin crome falan kullanıyorsa explorer de yayın denesin...

farklı programlar vs yok diyorsanız ve flatcast plugin leri ve ses kartını güncellediğiniz halde aynı sorun var ise winamp ile yayını denesin birde...daha sorunsuz olacaktır...

esalet

Stajyer

• "esalet" bir erkek
  • Konuyu başlatan "esalet"

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 16.11.2012, 09:32

bildigim kadari ile sadece msn ve indirme programi açik. zaten explorer ile deniyor. chome ile denedi ayni sorun oldu. Güncellemelerin hepsi yapildi. dediginiz gibi winnaptan yayin yapmayi denesin. çok tesekkür ederim

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 16.11.2012, 10:48

indirme programı da yapar ama...
hatta şarkılar biterken değil arada kesintilerde yapar...yani dinleyicilere şarkılar kesik kesik gider...
o program kapalı iken bi kontrol etsin..yada winamp denesin daha rahat olacaktır..