Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

LoOKinG

Acemi

• Konuyu başlatan "LoOKinG"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 19.12.2007, 04:15

merhaba konuyla alakasız ama yeni başlık açamadım bana türkçe yama lazım nasıl yapabılırız yardım edermısınız

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 19.12.2007, 11:52

Alıntı sahibi ""LoOKinG""

merhaba konuyla alakasız ama yeni başlık açamadım bana türkçe yama lazım nasıl yapabılırız yardım edermısınız

yeni baslik acman icin dogru bölümde olup CEVAP yerine BASLIK tiklaman ve baslikta konu belirtmen yeterli...

bu seferlik konuna basligi ben yapip dogru alana tasiyorum, ama sorunu tam anlamadim, cevap yazamiyorum üzgünüm..

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 20.12.2007, 14:14

diyor ki simdi biz bu flatcast i kullanirken i, ş , ç , ğ harflerini kullanamiyoruz ya eger bu prog. un bir türkce yamasi olsaydi bu harfleri kullanirdik. ben html kodlari ile olayi düzeltmeye calistim ama o da sonuç vermedi... sizler duymadiysaniz büyük bir ihtimalle zaten türkce yamasi da yoktur bunun :) tesekkürler

caddy41

Stajyer

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 21.12.2007, 11:49

:) Turkce Sozluk gibi Sultan helal walla :) Ama Modlarda anlamadigina Gore Soruyu demek ki ne Sonuc Cikiyor.. !! Turkce Yama Yoq.. :roll:

AnkaraLee

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 21.12.2007, 11:54

arkadaSLar fLaScaSt bir aLman kuruLumudur bunun Sonucundada türkce karakterLer yoktur yamaSinida yapmaLari baya bi uzun zaman aLir