Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "SeulemenT"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 21.11.2012, 22:43

Flatcast'de özel karakterli nick nasıl alınır

Merhaba arkadaşlar,

Birşey soracağım bilgisi olan arkadaşlar bana detaylı bir şekilde anlatırsa sevinirim.

Bu 'yeni nick' açtıklarında başına ya da yanlarına bi işaret koyuyorlar orjinal gibi duruyor ama hafif kayma oluyor lobide yazışırken. Boşluk bırakıyorlar sanırım nicke.
Diyelim Seulement nicki alınmış. Aynı bu nick gibi başında bi boşluk kalarak aynı onun gibi orjinal nick alınıyor. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 21.11.2012, 22:58

6-7 ay öncesine kadar alınabiliyordu ama artık o şekilde nick almak imkansız diye biliyorum...
bu konuya bakarsanız net bilgi almış olursunuz...
Flatcast'ta Güvenli Sifre Uygulamasi ve Kullanilmayan nicklerin silinmesi!

3

Wednesday, 21.11.2012, 23:00

Sanırım Anlatmaya Çalıştığınız Şey Tam Olarak Findik Arkadaşımızın Burada Anlattığı Şey Oluyor ^^
Sade nick nasil alinir???

4

Wednesday, 21.11.2012, 23:17

Sölesem bu şekilde herkes nik alır :)
Ama madem sormussun az ip uçu verim.Zaten cevabı sorunun içinde.
Düşün klavyede hangi tuşa basarsan almak istediğin nikin başına boşluk koyar.
Kolay gelsin.

• Konuyu başlatan "SeulemenT"

• Özel mesaj gönder

5

Wednesday, 21.11.2012, 23:40

Kahkaha FM söylersen memnun olacağım. Mesaj yoluyla da olabilir. Sadece 2 nick alacam. Radyo kurdum şart benim için lütfen.

Diğer arkadaşlar Fındık arkadaşın dediği şeyi pek anlayamadım siz anlatıverseniz? size zahmet..

• "))ONUR((" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Thursday, 22.11.2012, 16:51

mesajlari dikkatlice okursaniz cevabi bulacaksiniz ^^