Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

AKÇABEY

Stajyer

• "AKÇABEY" bir erkek
  • Konuyu başlatan "AKÇABEY"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 29.11.2012, 00:08

FileZilla-Sitenize index yükleme

2

Thursday, 29.11.2012, 13:58

Eline emeğine sağlık Arkadaşım benim gibi team kullanmak istemeyenler için çok faydalı bir paylaşım olmuş çok mutlu oldum teşekkür ederim. :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :çakçak:

• "CirkinKral63" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 18.06.2013, 23:21

İndex Sorunu

Bunu Kontrol Ettim Ama Burdan Bana Yardım Çıkmadı. Benim Adresim Com Daha Önce index Yukleyen Arkadas Sanırım Yanlıs Yukleme Yapmıs Suan Bende Sorunu Cözemiyorum..

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 18.06.2013, 23:29

Arkadaşım;
.com, .net, .org olması bişey değiştirmez.

Ftp giriş bilgilerin ( ftp bağlantı adresi, ftp kullanıcı adı, ftp şifresi )

Eğer üstteki bilgiler, yani videoda bağlanırken kullanılan bilgilerin yoksa, host sağlayıcı şirketinle irtibata geç ftp giriş bilgilerini iste.

Şifrelerin varsa da; videoda anlatılanları uygulayarak hostuna bağlan. Bağlantıyı sağlayınca site içeriğini yükle.

Aşağıdaki bağlantıda bulunan şablonlardan FTP önekli dosyaları anadizine atarak kurulumu yapabilirsin.
http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…ard&boardID=129

• "CirkinKral63" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Tuesday, 18.06.2013, 23:45

Site iLe Alakalı Sorun Yok Baglantılarımda Sorunum Olsa Giris Yapamam.. Girişi Yapıorum Ama Yuklemede Sorun Yaşıyorum Daha Önce Yapılan Yükleme Hatalı Oldugundan Dolayı Bu Sorunu Yaşadıpımı Düşünüyorum Siteyle Alakalı Yada Host La Alakalı Sorun Yok Sadece Yukleme Hatası Oldugunu Dusunuyorum YardımCı Olunmasını istedigim Konuda Tam Olarak Bu..

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Wednesday, 19.06.2013, 20:02

Ftp bağlantısı sağlıyorsanız:
Hostinginizin içerisinde public_html isminde bir klasör göreceksiniz. Bu klasörün içindeki önceki yüklemelere ait dosyaları silin.
Eğer ki sıfırdan bir kurulum yapacaksanız tamamını silip klasörü boşaltmanızı öneririm.

Silme işlemi bittikten sonra yeni kurulum dosyalarınızı üstteki videodaki gibi public_html klasörünün içerisine atın.

Tek dosyalı index dosyalarının haricinde bir kurulum yapmışsanız
wordpress ya da joomla vb... bir sistem

MySQL Database bağlantılarını da yapmayı umarım ihmal etmiyorsunuzdur.

HaNıM aGa

Stajyer

• "HaNıM aGa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Sunday, 21.06.2015, 12:09

yükemeyi biliyordumda 3 tane aynı anda bilmiyordum

süper anlatim olmuş tesekkürler ...

Radyo.66

Stajyer

• "Radyo.66" bir erkek

• Özel mesaj gönder

8

Friday, 11.09.2015, 00:04

Eline emeğine sağlık Arkadaşım çok faydalı bir paylaşım olmuş teşekkürler...