Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

AKÇABEY

Stajyer

• "AKÇABEY" bir erkek
  • Konuyu başlatan "AKÇABEY"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 29.11.2012, 22:20

Bu site bilgisayarınıza zarar verebilir Mesajı ve Çözümü

yada

Bir gün sitenizine olan ziyaretlerin düştüğünü anladınız ve araştırmalarınız sonucunda sitenizin Google’da aratıldığında "Bu site bilgisayarınıza zarar verebilir" uyarısı ile birlikte yayınlandığını fark ettiniz. Bu uyarıyı siz dahil internete giren herkes aynı şekilde görmekte olduğunu hatırlatmamıza gerek yoktur herhalde. Bu durumda sitenizi listeleyenler bilgisayarına virüs bulaştırma riskini göze almayacaklarından dolayı kimse web sitenize girmek istemeyecektir.

Eğer sitenize girerken bu hatayı alıyorsanız ve sitenize ulaşamıyorsanız bunun nedeni sitenizin içeriğinde virüs tespit edilmesi sonucu google tarafından sitenizin zararlı site olarak işaretlenmesidir..

Muhtemelen virüs siteniz ftpsine attığınız bir download dosyasında olabilir veya sitenizde bir konuda link veya ataçlanmış dosya olabilir veya ftp içerisindeki şablonlarda dosyalarda bir iframe virüsü olabilir bunu araştırıp bulmalısınız bunu bulmak için site kaynağına bakıp iframe kodu aratabilirsiniz veya şablonlarınızdaki index.php lere bakabilirsiniz en çok buralarda bulunduklarından ilk yollar bunlar…

Yada sitenizin indexininin yedeği elinizde bulunuyorsa tekrar o indexinizi veyahut yeni bir index yükleye bilirsiniz.Bunları yaptıktan sonra tekrardan Google tarafından sitenizin incelenmesini isticeksiniz.Peki nasıl?

Öncelikle bir Google hesabına sahip olmalısınız.Daha sonra Google hesabınıza giriyorsunuz.Oradan Web yöneticisi araçlarına tıklıyoruz.Sitenin size ait olduğunu doğrulamanız gerekiyor.

Daha sonra aşşağıdaki resimleri uygulayın.

Bunları yaptıktan sonra sitenin sizin olduğunu doğrulamış oluyorsunuz.Yani Googlenin muhatabi bu hesap.

Ondan sonra geliyoruz Googleden sitemizin tekrardan incelenmesi talebine.Talep içinde mesaj göndermemiz lazım onuda bu şekil yapıyoruz...

Karşınıza aşşağıdaki sayfa çıkacak.Oradanda bir Googleye mesaj çektikmi işlem tamamdır.

Not : Sitenizdeki virüsü temizlediğinizi veya olmadığını düşünüyorsanız bu işlemleri yapın.Anlatımdaki yolu izleyerek siteniz için yeniden değerlendirme talebi gönderin 24 saat içerisinde Google sitenizi inceleyip virüs olmadığı takdirde işaretlemeyi ve dışlamayı kaldıracaktır..

Kolay gelsin...

HaNıM aGa

Stajyer

• "HaNıM aGa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 21.06.2015, 11:58

bazı girdiğim sitede de bu uyarıyı alıyorum :kotu:

beni bundan kurtar diom ben :sapka: