Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

dumankt

Acemi

• "dumankt" bir erkek
  • Konuyu başlatan "dumankt"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 6.12.2012, 19:51

Flatcast Dinleyici Gelemiyor

Arkadaşlar merhaba, öncelikle sitede yazılan herşeyi okudum ve uyguladım. Ancak yine olmuyor olmuyor. Acaba ne yapabilirim?

Ha®uN

Profesyonel

• "Ha®uN" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 6.12.2012, 20:05

Modeme verdigin Ip adresi dogrumu onu bi kontrol et istersen; diger islemleri yapmissin gibi görünüyor.. Peki security programi varmi ? yani virus programi cünki bazilari extra güvenlik duvari destekliyor ?

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 6.12.2012, 20:06

port yönlendirme sayfasına yanlış ip girmişsiniz...
resimde üstte görünen ip alttaki port yönlendirme sayfasındaki yere yazılmalı...

dumankt

Acemi

• "dumankt" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 6.12.2012, 20:11

Evet oldu şu an, takeover - gösteriyor, o da yanlış hatırlamıyorsam dinleyiciyle ilgiliydi. Peki dinleyicilerinde bu ayarları yapması gerekiyor mu?

Ha®uN

Profesyonel

• "Ha®uN" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Thursday, 6.12.2012, 20:17

Takeover yayinin aliminin isaretli oldugunu belirtiyor, my pc olan arti (+) göstermesi lazim
dinleyicilerin bu islemi yapmasinin avantaji portu kapali olan yani eksi olan radyolara sorunsuz girmeleri icindir, eger kendisininde portu kapali ise girmekte zorlanabilir, bu yüzden dinleyicilerinde portunun acik olmasi daha saglikli olur..

Burda aciklamasi var istersen bi göz gezdir Link

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Ha®uN" (6.12.2012, 20:26)

dumankt

Acemi

• "dumankt" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Thursday, 6.12.2012, 20:23

Tamam oldu çok teşekkürler, peki kaç kişi aynı anda dinleyebilir yayını? Hız olarak 4095 kbps / 799 kbps gösteriyor.

Ha®uN

Profesyonel

• "Ha®uN" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Thursday, 6.12.2012, 20:37

Aslinda dinleyici siniri yok, portu acik olan bir kac dinleyici oldugu halde sinirsiz dinleyici girebilir...

Mesela gecenlerde ben Almanyanin Flatcast sistemli bir radyosuna rastladim, bir Hokey takiminin kutlamasi vardi ve icerde 3000 dinleyici vardi.