Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "Tirnali-57" bir erkek
  • Konuyu başlatan "Tirnali-57"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 16.12.2012, 20:52

İndex Yapılmasını İstemek

Selamun Aleyküm Arkadaslar Gecen Gün indexleri Dolaştım Ama içinde aradıgım index bulamadım bulduklarımdada sorun yaşadım ben Ülkücü bir Radyoya uygun Türk Bayraklı Üç Hilal li Kurtlu Hos Bir index aradım ya baktıklarımın icinde denk gelmedi yada ben göremedim bir iki tane buldun onlardada aktive x leri eski oldugu icin gelen yeni dinleyiciler flatcast radyolarına yabancı oldugu icin yükleyemediler yeni son sürüm aktive x icinde olan hos bir index yapabilirmisiniz rica etsem simdiden tskler allah razı olsun

• "Tirnali-57" bir erkek
  • Konuyu başlatan "Tirnali-57"

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 31.12.2012, 23:09

Her Halde Burda İndex Yapımını istemek yersiz oldu kusura bakmayın ilgi alakanız icin genede tskler..artık baska sitelerden arastırma yapacam demek :(

YoRqUn

Profesyonel

• "YoRqUn" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 31.12.2012, 23:27

Sanırım Forumda İstek Yapan Arkadaşlarımız Yok
Ama Dilerseniz http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…ard&boardID=129 Buradan İstediğiniz Gibi Onlarca İndex Bulabilirsiniz Bence

Bakın Ben Sizin İçin İki Tane Buldum Mesela

[WEB] ülkücü index

[WEB] ülkücü 2 index

Beğendiğiniz İndexi Siz Seçin Neresinde Sorun Yaşarsanız Bize Bildirin Elimizden Geldiğince Yardımcı Olmaya Çalışırız ^^