Giriş yapmadınız.

EmR@H

Orta Düzey

• Konuyu başlatan "EmR@H"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 25.10.2006, 08:49

Müşfik Kenter'den

MÜŞFİKKENTER'den...

Yalniz Olanlara;
Ask bir kelebek gibidir,pesinden kostukça hep senden kaçar..En iyisi birak uçsun, inan ki hiç beklemedigin bir anda gelip omzunadokunuverir...Ask mutlu eder, bazen de üzer ama asközeldir, askini hak eden birine sunarsan eger..

Sevgilisi Olanlara;
Askin amaci birileri için "mükemmel insan" olmak degildir,senimükemmellige en çok yaklastiracak insani bulmaktir..

Capkinlara;
Sevmedigin birine asla "seni seviyorum" deme.. Içinde olmayan duygulardanvarmis gibi sözetme.. Kimsenin hayatina kalbini kirmak için girme.. Sevgidolu bakan gözlere asla yalan söyleme,cünkü birine verebilecegin en büyükaci, asik olmadigin birini kendine asik etmektir...

Evli Olanlara;
Seven insan "senin hatan" yerine "özür dilerim" diyendir... "neredesin"yerine "ben buradayim" diyendir.. "nasil yaparsin" yerine "niye yaptiginianliyorum" diyendir.. ve ask "keske" yerine daima "iyi ki" diyendir...

Kalbi Kirik Olanlara;
Kalp yarasi siz kanatmaktan vazgeçinceye kadar sürer ve ilaci bu aciya alismak degil, ondan ders çikarabilmektir.

Asik Olmaktan Korkanlara;
Aska düs ama tökezleme,anla ama bekleme, paylas ama isteme,yaralan amaasla aciyi içinde büyütme...Sevdigini Fazla Sahiplenenlere;Sevdiginin bir baskasiyla mutlu oldugunu görmekten daha aci bir seyvarsa,o da sevdiginin seninle mutsuz oldugunu görmektir..

Askini Itiraf Etmeye Cekinenlere;
Sevdiginden ayrilinca ask aci verir,sevdigin seni terk edince daha da çokaci verir ama en acisi, onu ne kadar sevdigini bilmesine hiç firsatvermemektir..

Dönmeyecek Birini Hala Bekleyenlere;
Hayatin en hüzünlü ani, deli gibi sevdigin insanin buna hiç degmediginigördügün andir ve en büyük kaybin onun için harcadigin yillardir...Seninaskini su gün hak etmeyen, bilki 10 sene sonra yine haketmeyecektir...

Birak, gitsin...

ilker

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 26.10.2006, 23:44

güzel paylaşım ama mamafi bu bir şiir değil...

EmR@H

Orta Düzey

• Konuyu başlatan "EmR@H"

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 27.10.2006, 06:27

:))) Tamam ilker saol bilgin için.Bakalım diğer eklediklerime nasıl bir kulp bulucaksın... :))