Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

SILADA_N

Stajyer

• Konuyu başlatan "SILADA_N"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 27.12.2012, 14:00

Tema Iptal Etmek

merhaba arkadaslar aradim forumda bulamadim baskasina gonderilern temalari nasil iptal edebilirim kullanmasini engellemek icin iptal edildigini duymustum ama nasil edildigi hakinda bilgim yok bilgisi olanlar yardim ederse sevinirim simdiden tesekkur ederim

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 27.12.2012, 14:04

anladığım kadarı ile kendi yapmış olduğunuz temaları verdiğiniz kişi kullanmasın istiyorsunuz...
ama bunun önlemenin tek yolu,eğer temada kullandığınız resime üye olarak bir siteden url aldıysanız oradan resim url sini silmeniz gerekiyor...
resim url sini yüklediğiniz siteden kaldırdığınızda temada resim görünmeyeceğini için istesede kullanamaz...

Findik

Jüri

• "Findik" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 27.12.2012, 20:55

birseyleri paylasirken (verirken) iki kere düsünün, geri almasi insani komik duruma düsürür.

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 28.12.2012, 08:01

birseyleri paylasirken (verirken) iki kere düsünün

Paylaştıysanız (Verdiyseniz) bence bozmayın.Temalar saygı duyulacak bir emektir.Kulllananlar rahatsa siz dokunup yazık etmeyin derim ;)

SILADA_N

Stajyer

• Konuyu başlatan "SILADA_N"

• Özel mesaj gönder

5

Thursday, 3.01.2013, 14:03

yardiminiz icin cok tesekkur ederim thursday artik daha dikkatli olacagim :)))