You are not logged in.

Dear visitor, welcome to AllaTurkaa. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

SILADA_N

Trainee

• "SILADA_N" started this thread

Date of registration: Oct 30th 2008

• Send private message

1

Thursday, December 27th 2012, 2:00pm

Tema Iptal Etmek

merhaba arkadaslar aradim forumda bulamadim baskasina gonderilern temalari nasil iptal edebilirim kullanmasini engellemek icin iptal edildigini duymustum ama nasil edildigi hakinda bilgim yok bilgisi olanlar yardim ederse sevinirim simdiden tesekkur ederim

Melye

Super Moderator

• "Melye" is female

Date of registration: Feb 6th 2010

• Send private message

2

Thursday, December 27th 2012, 2:04pm

anladığım kadarı ile kendi yapmış olduğunuz temaları verdiğiniz kişi kullanmasın istiyorsunuz...
ama bunun önlemenin tek yolu,eğer temada kullandığınız resime üye olarak bir siteden url aldıysanız oradan resim url sini silmeniz gerekiyor...
resim url sini yüklediğiniz siteden kaldırdığınızda temada resim görünmeyeceğini için istesede kullanamaz...

Findik

Jüri

• "Findik" is female

Date of registration: Jun 13th 2007

• Send private message

3

Thursday, December 27th 2012, 8:55pm

birseyleri paylasirken (verirken) iki kere düsünün, geri almasi insani komik duruma düsürür.

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" is female

Date of registration: Sep 16th 2010

• Send private message

4

Friday, December 28th 2012, 8:01am

birseyleri paylasirken (verirken) iki kere düsünün

Paylaştıysanız (Verdiyseniz) bence bozmayın.Temalar saygı duyulacak bir emektir.Kulllananlar rahatsa siz dokunup yazık etmeyin derim ;)

SILADA_N

Trainee

• "SILADA_N" started this thread

Date of registration: Oct 30th 2008

• Send private message

5

Thursday, January 3rd 2013, 2:03pm

yardiminiz icin cok tesekkur ederim thursday artik daha dikkatli olacagim :)))