Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "CihanDenizCan" bir erkek
  • Konuyu başlatan "CihanDenizCan"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 6.01.2013, 09:59

internet explorerden radyoya girememe

selam kolay gelsin öncelikle radyom la iligili bi sorunum var yardımcı olursanız sevinirim ben arama motoru olarak devamlı freox kullanıyorum bir dinleyicim geldi radyoma bana explorerden girilmiyor dedi ayarlarına baktım ama bu işin beni aştığını gördüm çok uğraştım beyaz bir sayfa çıkıyordu şimdi ana sayfam yani indexin bulunduğu sayfa çıkıyor ve şöyle diyor

Adres geçersiz

En olası nedenler:

• Adreste yazım hatası olabilir.
  • Bir bağlantıyı tıklattıysanız, bağlantı güncel
    olmayabilir.

Deneyebilecekleriniz:

Adresi yeniden yazın.

Önceki sayfaya geri git.

bu sorunun neden kaynakladığını bilemk istiyorum eğer yardım edersiniz çok sevinirim kolay gelsin iyi çalşımalar tşkler.

RADYO ADRESİM....>>>http://turku-can2012.tr.gg/

Bu mesaj 2 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Melye" (6.01.2013, 20:33)

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 6.01.2013, 18:53

A.Selam...
ben sitenize her iki tarayıcıdanda baktım sorun olarak galiba siteyi kurarken css kodlarını eklememişsiniz...
altta verdiğim link i kontrol edip css kodlarınıda anlatıldığı şekilde ekleyiniz.
TR.GG Sitesi Kurmak

bu video da yardımcı olacaktır...
Tr.gg Sitesinde CSS Tasarim ve Uygulama [Video]

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 6.01.2013, 23:46

tekrar selam kolay gelsin kafanızı şişirecem ama kusura bakmayın lütfen dedikleriniz aynen yaptım yine olmadı bir yardım edersiniz sevinirim tşkler iyi çalışmalar.not: cevap için tşkler...

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "))ONUR((" (7.01.2013, 13:23)

Ha®uN

Profesyonel

• "Ha®uN" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 7.01.2013, 13:15

Arkadasim Internet Explorerle girdim ve gayet calisiyor. Sorun dinleyicinde olmasin.

Yada baska biseymi var acaba dersin :) :dusunmek:

Yakusuhlu

Stajyer

• "Yakusuhlu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 7.01.2013, 13:17

Biraz reklammi kokuyo ne :D

• Özel mesaj gönder

6

Monday, 7.01.2013, 13:27

biraz önce gelen sizdiniz sanırım harun arkadaşım bu gun bende başka bir pc den girdim rahat girdim sorun galiba benim explorerde çok çok tşkler iliginiz için iyi çalşmalar. plomiğe girmek istemem ama
Yakusuhlu arkadaşa bir cevabım olacak benim reklama ihtiyacım yok olsaydı zaten ne zaman üye olmuşum allaturkaya iyi takip ederdiniz ben sadece bir sorunum üzerinde yardım istedim biliyorsunki bir pc tamircisi ve ya net cafeye gitsem olaya maddi bakıyolar neyse çok uzattım özür dilerim sizlere iyi çalışmalar ayrıca sorunumu çözdüm bur daki paylaşımımı yayından kaldırırsanız sevinirim harun arkadaşım...

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Melye" (7.01.2013, 14:20) düzenleme sebepleri: url kaldırıldı...

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Monday, 7.01.2013, 14:24

CihanDenizCan,
sitede özellikle yardım başlıklarında konular kaldırılmaz...aynı sorunu yaşayan arkadaşlar olduğunda bilgi edinmeleri açısında her başlığı/mesajı aktif tutarız..
sorununuzu nasıl çözdüğünüze dair de bilgi verebilirseniz aynı sorun için yazanlara yada araştıranlarada yardımcı olmuş olursunuz...

sorunsuz yayınlar dileriz:_)

Not : Diğer msj ınızı sildim...yardım başlığında anlamlı söz/yazılı resim türü polemik yada sohbete girecek mesajlar eklememeye gayret edelim^^

• Özel mesaj gönder

8

Monday, 7.01.2013, 16:02

sorunum şu şekilde çözüldü ben dışardaki insanlarında radyoma explorerden giremediğini düşüyordum ama bu gün başka pc den girdim ayrıca harun arkadaş ta girmiş burda sorun yok zaten benim istediğimde buydu ama kendi pc mden hala giremiyorum galiba benim explorerde hata var o kadar artık önemi yok misafirler girsinde yeterli tekrar çok çok tşkler ediyorum ilgi ve alakanıza iyi çalışmalar kolay gelsin tekrar.