Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

moskow_61

Stajyer

• "moskow_61" bir erkek
  • Konuyu başlatan "moskow_61"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 6.01.2013, 15:58

Blogger'deki Navbarı Kaldırmak

slm arkadaslar blog sitesi actim hersey normal burdan bitane index aldim yerlestirdim , fakat yuridaki blogcu foto galari gibi yazan yeri bir turlu gizleyemedim cok cirkin duruyor ve rahatsiz ediyor lutfen yardim ne yapmam lazim,??

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 6.01.2013, 16:03

o barı kaldırırsanız hesabınız durdurulur, siteniz silinir.

Free olarak hizmet veren firmaların ayakta kalabilmeleri o kaldırmak istediğiniz reklamlar sayesindedir.

moskow_61

Stajyer

• "moskow_61" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 6.01.2013, 16:38

kaldirma belki olma ama en azindan otamatik gizlenmesi lazim dogrumu? bunu nasil yaparim

moskow_61

Stajyer

• "moskow_61" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 6.01.2013, 16:47

boyle gorunuyor cok buyuk ve cok rahatsiz edici ,, sizin bloglara bakiyorum index yuklenen bloglarda cok guzel kendiliginden gizleniyor nasil yapicam

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Sunday, 6.01.2013, 16:49

siteniz blogger mi, blogspot mu, blogcu mu?

hangisini kullanıyorsunuz.

Bu arada benden duymuş olmayın, bu teklifiniz illegal bir teklif olarak değerlendirilebilir.
Sonuçta editleme gibi bişey. Yetkililer bize kızabilir :al: :yoookk:

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Sunday, 6.01.2013, 16:55

Alıntı

Bahsettiğin barı kaldıramazsın , çünkü o bar iframe ile blogcu.com merkez sitesinden eklenmiş. O bar kodu senin tasarım düzenleyicinde gözükmez. Onu kaldırman imkansız ama farzet kaldırdın diyelim blogcu.com yetkilileri sitendeki o barın kaldırıldığı gördükleri an siteni sileceklerdir. Çünkü böyle ücretsiz sayfa dağıtan sitelerin en büyük şartlarından biride istekleri yere kendi reklamlarını koymalarıdır.

bende o kadar da geniş görünmüyor ayrıca;

moskow_61

Stajyer

• "moskow_61" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Sunday, 6.01.2013, 17:00

tmm anliyorum sizi fakat diger blogcu sitelerine bakiyorum cok daha dar ve ivmeyi yukari dogru cektigimizde gizleniyor kendi otamatik bu mumkunmu ?

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

8

Sunday, 6.01.2013, 17:06

IFRAME alan olduğu için, blogcu yönetimi bir kaç değişik versiyonda reklam eklemiştir değişik şekillerde çıkartabilirler kaldırmanızı asla tavsiye etmem.

Reklamsız bir site istiyorsanız, paraya kıyıp bir hosting ve domain almanızı tavsiye ediyorum.

Düşündümde bu reklamları kaldırmak, kaldırmaya yardımcı olmak dahi çirkin bir davranış buna alet olmak istemiyorum.

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Oqus Pokus" (6.01.2013, 17:25)

moskow_61

Stajyer

• "moskow_61" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Sunday, 6.01.2013, 17:25

yardimlariniz icin tesekkurler demekki boyle kullanmaya devam