Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "amed-can" bir erkek
  • Konuyu başlatan "amed-can"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 6.01.2013, 17:13

radyo kurdum flatta görünmesini istiyorum

mrb ben bir radyo actim sizden ricam bana yardimci olmaniz radyoyu flatcasta yayinlamam için bana yardimci olurmusunuz size sid numarasi yaziyorum flatta görünmesini onaylasaniz cok sevinirim SID 1355602 LÜTFEN BANA YARDİMCİ OLUN simdiden tsk ediyorum ve bunuda belirtmek istiyorum burasi bize cok konuda yardimci oluyor siteye tsk lerimi ve saygilarimi sunuyorum

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 6.01.2013, 17:33

amed-can,
flatta görünen bir radyonuz var,yani kurmuşsunuz ama gördüğüm kadarı ile bir siteniz yok...radyonuzu bir site kurup oraya eklemeniz gerekiyor...flattan baktığımda site yerine bize yönlendirme oluyor...

kurulumu bu başlıktan tekrar bir kontrol edin lütfen...
Sitenizde kendi Radyonuz : Flatcast

bedava site nasıl kurulur bu iki başlıktan birini seçip deneyebilirsiniz...
TR.GG Sitesi Kurmak
Blogger (blogspot.com) Site Kurulumu [Resimli Anlatım]

bu anlatımlardan herhangi birinden site kurduktan sonra radyonuz için bir index seçip o siteye yerleştirmeniz gerekiyor...
önce sitenizi kurun ,takıldığınız yerlerde yazarsanız yine yardımcı oluruz...

• "amed-can" bir erkek
  • Konuyu başlatan "amed-can"

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 6.01.2013, 21:40

sorun

mrb tekrar ben dedigin gibi site actim ama flattan baktigin zaman göre biliyorsun ama tiklayip radyoya gitmek istediginde sadece siteye giris oluyor ve orda kurdugum radyoyu yok bana yardimci olun lütfen sıd i yazmistim size siz onu düzenleseniz olurmu SID 1355677 NE OLUR BANA YARDİMCİ OLUN RADYOYU FLATTA UYGULAYA BİLMEM İÇİN

YoRqUn

Profesyonel

• "YoRqUn" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 6.01.2013, 22:39

Kurmuş Olduğunuz Siteye Eklediğiniz İndexteki SID Numarasını Kendi Radyonuzun SID Numarası İle Değiştirdiğinizden Emin Olun
SID Numarasını Doğru Olarak Yazmışsanız Eğer Radyonuzun Açılmaması Başka Nedenlerden Kaynaklanıyor Olabilir

Değiştirmeniz Gereken Kod

Kaynak kod

1
<IFRAME height="600" width="800" src="http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=xxxx" scrolling="no" frameborder="0"></IFRAME>

xxxx Olan Yerlere Kendi SID Numaranızı Yazacaksınız

Minik Bir Hatirlatma
Kendi Yayınınıza Dinleyici Olarak Giremezsiniz
Siz Yayındaysanız Eğer Başka Bir Arkadaşınızı Davet Etmenizi Radyonun Görünüp Görünmediğini Kontrol etmesini Rica Edebilirsiniz.!

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Sunday, 6.01.2013, 23:08

aslında verdiğim ilk link de anlatım vardı...
bakın admin paneline bu link deki anlatımdaki gibi girin..
Flatcast AdminPan Radyonun boyutlarini ve Sifresini degistir

anlatımı takip edip bu resmin olduğu bölüme kadar gelip üste kurmuş olduğunuz radyonun adresini yazın...eğer o adresi üstteki yere yazmassanız flatcast den kimse giremez radyonuza...

ben sid ile denediğimde o bölüme allaturkaa.de yazılı olduğu için bizim siteye yönlendirme oldu...oysaki oraya kurmuş olduğunuz radyonun adresini yazmanız gerekiyor...