Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "korasoglu" bir erkek
  • Konuyu başlatan "korasoglu"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 10.01.2013, 23:32

dinleyici sayısı nasıl çoğaltırım?

Hocam benim radyoya 15 kişiden fazla giriş yapılmıyor arkadaşlar boot filan diyor yardımcı olursan sevinirim yani aynı anda kullanıcı sayısı çoğaltma cevabınızı heyecanla bekliyorum sevgi ve muhabbetle...

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 11.01.2013, 08:14

çoğaltmanız artık eskisi gibi etkili olmayacaktır...örneğin o şekilde üst sıralara çıkamazsınız...
bu başlığa bir bakmanızda fayda var...
Coklu Flatcast'a Bir Son [Flatcast News]

• "korasoglu" bir erkek
  • Konuyu başlatan "korasoglu"

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 11.01.2013, 10:23

Slm

Alıntı

çoğaltmanız artık eskisi gibi etkili olmayacaktır...örneğin o şekilde üst sıralara çıkamazsınız...

bu başlığa bir bakmanızda fayda var...

Coklu Flatcast'a Bir Son [Flatcast News]
Hocam benim radyoya girmek isteyende giremiyor yani sorun hiti yükseltmek değil . radyo üzerinden ders yapıyoruz katılmak isteyenler var ama aynı anda 15 kişiyi geçemiyorum ne olur yardımcı olun kafayı yedim.

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 11.01.2013, 10:42

A.Selam

üstteki arkadaş çoğaltmak için neler yapabilirim diye sormuş..yani giremiyorlar demiyor...15 den fazla dinleyici toplayamıyorum ne yapmam gerekiyor diyor...
siz ise anladığım kadarı ile girişte sorun yaşanıyor demek istiyorsunuz...
bunun nedenleri bu başlıkta yazıyor..
Flatcast P2P hatalari ve aciklamalari.

kısacası yayın yapan dj lerinizin portları açık olduğu sürece sorunsuz yayın yaparsınız.

Yakusuhlu

Stajyer

• "Yakusuhlu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 11.01.2013, 11:27

Hocam benim radyoya 15 kişiden fazla giriş yapılmıyor arkadaşlar boot filan diyor yardımcı olursan sevinirim yani aynı anda kullanıcı sayısı çoğaltma cevabınızı heyecanla bekliyorum sevgi ve muhabbetle...

Ne kadar cok dinleyici gelmesini saglarsan sayi okadar cogalir bunda bilmeyecek ne var :D