Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Leni

Acemi

• "Leni" bir kadın
  • Konuyu başlatan "Leni"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 12.01.2013, 11:38

desing tool / insert menüm hiç bir işlem yapamıyorum

Merhaba arkadaşlar,,ben dark listesini de yenilediğim halde ne tema ekleyebiliyor ne isim ve benzeri yazı yazabiliyor nede resim ekleyebiliyorum..örneğin ;text e giriyor bir yazı penceri açılıyor ama aktif deil hiç klavye çalışmıyor sanki..yada resim urelesi yapıştırılan yer işlem yapmıyor ?!! ne yapabilirim yardım cı olursanız sevinirim ..şimdiden tşk ederim..

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 12.01.2013, 12:17

Leni,
daha önce sorun varmıydı?
yayında sorun var mı?
format mı atıldı pc ye?
sadece tema ekleme ve yazı yazmada mı sorun yaşıyorsunuz..

daha fazla bilgi verirseniz yardımcı olalım...

Leni

Acemi

• "Leni" bir kadın
  • Konuyu başlatan "Leni"

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 17.01.2013, 10:37

evet format atılmıştı ..ama sorasında resimde ekledim,yazı da yazdım..ilerliyen günlerde yazı ya bi işlem yapmak istediğimde ne aktif oldu ne işlem yapıldı ........................bu sorundan da geçtim daha önemli bir sorunumuz var !!! ..teknik destek alabilicemiz bir iletişim yeri varmı arkadaşlar??....arkadaşım tüm radyolara girerken birbirimizdeyken yayına giremiyoruz..arkadaşım da sorun bu kesin ..iş yeri bir hastane..dier odalara götürüyor lap topu giriyor radyoya ,kendi odasında giremiyor..bir kez denedik bi yerleri karıştırdı oldu ,bugün yine olmuyor..teknik bişiler de bilemiyoruz nere dokunduda oldu tekrar yap desek yapamıyor..sizce nedir sorun ? sadece birbirimize yayın yapmak istiyoruz hani desekki portu açık biri gelse bizleri de tutacak ! ikimizden başka kimsede olmayacak füüüüüüüüüüüüüü ..ne yapacağız bilemiyorumm....portlarımızda ayarlayamıyoruz; çünkü ikimizde iş yeri ağından alıyoruz bağlantıyı. mümkün deil IP leri deişmek !! bi çare lütfennnnnnnnnnnnnnnnnn

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 17.01.2013, 11:16

Leni,
indirdiğiniz bir temayı seçmek için dosyalarınıza girdiğinizde göremiyor ve ekrana alamıyorsanız onun için bu flash da anlatılanı yapın düzelecektir...
Windows 7 Tema Kayit ve Yukleme Sorunu

diğer söylediğinize gelince;
2 ihtimal var
1. ci ihtimal ;işyerlerinde özellikle hastane gibi bilgi işlemden takip edilen yerlerde engellemeler olur...ondan kaynaklı giremiyor olabilirsiniz..belli dönemler belki engeller kaldırılıyordur o dönem denk gelip giriyorsunuzdur...
2. ihtimal ise net bağlantısı belkide olduğu odada iyi değildir.
bende işyerindeyim mesela ve işyerinin bağlantısı iyi olduğu için port desteği almadan rahat giriş yapabiliyorum radyolara...
bağlantı çok iyi değilse kendi radyonuzda port açmanız şart bence...
diğer yerlere girmenizin sebebide oralarda port açık olduğu içindir...2 nizden herhangi biri portları açarsa daha sağlıklı olur.

Leni

Acemi

• "Leni" bir kadın
  • Konuyu başlatan "Leni"

• Özel mesaj gönder

5

Thursday, 17.01.2013, 13:14

tşk ederim verdiğiniz bilgi için