Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

esalet

Stajyer

• "esalet" bir erkek
  • Konuyu başlatan "esalet"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 15.01.2013, 07:40

Ana Sifre Degismede Sorun

Ana sifre ile login oluyorum Modify User Record tiklayip gelen sayfada To modify your user record your password is necessary yazan yere ana sifremi tekrar yazip next tikladimi * Password incorrect! hatasi veriyor. neden kaynaklaniyor olabilir? yardimci olursaniz sevinirim

2

Tuesday, 15.01.2013, 07:52

* Password incorrect!

Yanlış Şifre..

Şifrenizi Kontrol Edip,
Tekrar Deneyin.

esalet

Stajyer

• "esalet" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 15.01.2013, 08:08

sifre yanlis olsa login olamam zaten login olduktan sonra Modify User Record tiklayabiliyorum ve harfleri ilgili kutucuga yazip next ten sonra sifre soruyor. iste oraya da login olurken kullandigim sifreyi kullaniyorum ama * Password incorrect! hatasi veriyor

T U R U N C U

Orta Düzey

• "T U R U N C U" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 15.01.2013, 08:14

sifre yanlis olsa login olamam zaten login olduktan sonra Modify User Record tiklayabiliyorum ve harfleri ilgili kutucuga yazip next ten sonra sifre soruyor. iste oraya da login olurken kullandigim sifreyi kullaniyorum ama * Password incorrect! hatasi veriyor

Değiştirmek istediğin şifrenin yanlış olduğunu söylüyor. Flatcastin şifre kurallarına uygun bir şifre oluşturmalısın :)

5

Tuesday, 15.01.2013, 08:22

Flatcast Kullanıcı Yönetiminde Revizyona gidiyor!
Üzerinde çalışılacak olan ilk iki değişiklik bunlardır:

1. Şifrelerde yeni minimum şartlar:

- en az 8 karakterden oluşmalı, bunlardan
en az bir tanesi büyük yazılmış harf ( A B C )
en az bir tanesi küçük yazılmış harf ( a b c)
en az bir rakam veya işaret ( 1 2 3 ) ( + - _ ! ) olmalı.
Örnek: istanBul_1453 !! Lütfen nickinizle ayni olmasin sifreniz !!
İlk etapta yeni kayıtlar icin geçerli olacaktır.
Yakın gelecekte mevcut hesapların kullanıcılarındanda yeni şifre oluşturulması istenecek.
Radyocular lütfen tüm dinleyicilerini bu yeni koşullardan haberdar etsin, bilgilendirsin!

esalet

Stajyer

• "esalet" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Tuesday, 15.01.2013, 08:29

Arkadaslar sanirim yazdiklarimi iyi okumadiniz. en bastan tekrar anlatayim. ana sifre ile login oldum. zaten sifre yanlis olsa login olamam. sonra Modify User Record tikladim ve gelen harf ve rakamlari kutucuga yazdim nexet tikladim. gelen sayfada To modify your user record your password is necessary. Password yazan yere login olurken kullandigim sifreyi yazdim. zaten burayi geçebilsem yeni sifreyi orada yapacagim. burada login olurken ana sifreyi yazinca * Password incorrect! hatasi veriyor. yeni sifre olusturmada degil. zaten burayi geçsem flatcastin yeni sifre olusturma kurallarini biliyorum ve ona göre yeni sifre olusturacagim. Flcast kaynakli sorun olabilir mi? Radyosu olan arkadaslar sifre degismeyi deneyebilir mi?

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "esalet" (15.01.2013, 08:39)

7

Tuesday, 15.01.2013, 08:39

Cumartesi (12.1.13)den bu yana Flatcast Serverine kisa saldirilar yapilmakta, misal dün aksam saldirilar 90 dakika sürmüstür.

Flatcast bu saldirilari önlemek icin elinden geleni yapmaktadir.

Dolayisiyle suan Server cok agir,
birkac saat sonra tekrar deneyin muhtemelen sorun kendliginden cözülmüs olucaktir.

esalet

Stajyer

• "esalet" bir erkek

• Özel mesaj gönder

8

Tuesday, 15.01.2013, 08:47

tesekkür edereim meliscanan. bencede flatcasat serverinden kaynakli. yoksa login olurken kabul ettigi sifreyi diger tarafta neden yanlis desin?