Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

HAZARBEY45

Profesyonel

• "HAZARBEY45" bir erkek
  • Konuyu başlatan "HAZARBEY45"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 24.01.2013, 01:22

Gri Fon-Flatcast Tema Hazarbey-45

HAZARBEY45 belirtilen dosyaları ekledi:

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Melye" (25.01.2013, 07:58) düzenleme sebepleri: fcp eklendi...

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 24.01.2013, 07:10

Ellerinize sağlık Hazarbey sadeliğinin yanında bayanlar için ışıltılı ve kullanışlı bir tema olmuş.
Bu arada Şenol beye sorduğum soruyu sizede soracağım bu sadece benim merakım.Resimlerdeki grafik çalışmaları sizemi ait? ;)
Emeğini paylaşan yüreğinize teşekkürlerimle ^^

3

Thursday, 24.01.2013, 07:21

Fcp Eklemeyi Unutmuşsunuz Hazarbey.

Emeğinize Sağlık.

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 24.01.2013, 07:55

Temanızı bu başlığa aldım..Fcp dosyasını konu içine eklerseniz yada bizlere gönderirseniz tekrar ekle paylaşa geri alınacaktır temanız..
Emeklerinize Sağlık...

HAZARBEY45

Profesyonel

• "HAZARBEY45" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Thursday, 24.01.2013, 17:47

Turkece/Gnl arkadaşıma cevaptır

Değerli arkadaşım bu grafik çalışmaları sizemi ait diye sormuşsunuz öncelikle ilgi ve alakanıza sonsu teşekkür ler ediyorum sagolun arkadaşım cevap vereyim hemen... arkadaşım bunu bana ikinci kez soruyosunuz daha öncede hareketli çalışmalar sizemi ait diye sormuştunuz o zaman size yanıt vermiştim.. sanırım gözden kaçmış tekrar cevap vereyim temalarımda kullandığım grafik çalışmaları hareketli resim performansları tamamen benim kendi emeğimdir sitenizde yeniyim ama 8 yıldır tema çalışmaları yapıyorum bugüne kadar çalışmalarım hep kendi arşivimde kalmıştı ama bazı platformlarda gören arkadaşlar bunları paylaşmamı önermişlerdi bende artık yaptığım çalışmalrı forum sitelerinde paylaşıyorum Ha bu arada unutmadan söyleyeyim ilk günlerde temalrımı yayaınlarken yaptıgınız yorumlarda biraz sadeliğe rahat kullanıma ve özelliklede butonlu çalışmalar yapmamın daha iyi olacağını önermiştiniz bende dikkat ederseniz artık hep butonlu ve cerceveli sade çalışmalar yapıyorum benim tema konusunda çalışamayacağım bir tarz yoktur arkadaşım zaman zaman çalışmalarımda göreceksiniz inşallah sıkıntı yok yani her konuda her tarzda çalışırım yeterki paylaşımcılarım istesin ben varım herzaman teşekkürler iyi çalışmalar sizleree.. Hazarbey-45

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "HAZARBEY45" (24.01.2013, 17:54)

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Thursday, 24.01.2013, 18:42

Çok özür dilerim okumuşumdurda unutmuşumdur emekli mazur görün. Anti parantez bu merağım emeğinizi takdir ve temalardaki yorumumla ilgili bir merağımdır onuda belirteyim ;) Farkındayım ve güzelliğin yanında kullanışlıda olmaya başladı temalarınız buda daha çok tercih edilmesini sağlayacaktır.Tabiki Melye süper modumuzun mesajında belirttiği gibi fcp'de eklemeyi unutmazsanız ^^

HAZARBEY45

Profesyonel

• "HAZARBEY45" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Thursday, 24.01.2013, 23:47

Fcp Hk.

EEH İŞTE YAŞLILIK BAZEN UNUTULABİLİYO BAZI ŞEYLER EVET FCP SİNİ EKLEMEYİ UNUTMUŞUM TEMAMIN EKLİCEM FCP SİNİ AMA YİNE BURAYAMI EKLİCEM FCP Yİ TEMAYI DÜZENLE BÖLÜMÜNDEN BURAYA EKLİCEM SANIRIM DEMİ ARKADAŞLAR YARDIMCI OLURSANIZ EKLERİM EN KISA ZAMANDA SAYGILARRR...

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Friday, 25.01.2013, 08:02

özür mesajınızı yeni gördüm...arkadaşlarda farketmedi galiba...
eklediğinizde özel msj yada raporla butonu ile bizlere bildirirseniz hemen gereken yapılır^^

Tekrar yerine alındı temanız...
Paylaşım ve emek için teşekkürler:_)

• "zeynoo35" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Friday, 25.01.2013, 11:12

Emeğinize sağlik HAZARBEY45 güsel çalisma olmus paylasim için tskkr ederim

richter

Profesyonel

• "richter" bir erkek

• Özel mesaj gönder

10

Friday, 25.01.2013, 11:52

Emeginize saglık güzel çalişma

11

Friday, 25.01.2013, 16:23

Emeğine sağlık hazarbey,sade ve kulanişli olmuş,paylaşim adına tşk.ederim.

12

Wednesday, 10.04.2013, 23:23

Emeginize saglık..

13

Tuesday, 21.05.2013, 20:50

Emeğinize sağlık...
Paylaşım için teşekkürler...