Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

melih97

Acemi

• "melih97" bir erkek
  • Konuyu başlatan "melih97"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 2.02.2013, 14:36

Yeni radyo açıldı. ( BİR RADYODA NELER OLMALI )

Arkadaşlar siteyi yeni görüp hemen kayıt oldum. Gerçekten çok beğendim ve sizden yardım istiyorum.

Edit Radyo linki vermeyin lütfen<--- Deneme amaçlı bu düzensiz blogda yayın yapacağım.

Yardımcı olmak isteyen arkadaşlar sizlerle bir test yayını yapmak istiyorum.

Aynı zamanda siz tecrübeli djlerden öneriler almak istiyorum.

Radyo'da neler olmalı ? Nasıl dinleyici edinebilirim ? Nasıl dinleyicileri yayına alabilirim ?

Radyo'ya nasıl eklentiler eklenebilir ?

Yeni açtım ve fazla bilgim yok rica etsem biraz yardımcı olur musunuz ?

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Meliscanan" (2.02.2013, 15:26)

2

Saturday, 2.02.2013, 15:31

Hosgeldiniz,

sorunuza söyle bir cevap vereyim ;
Misal Radyonuzu Allaturkaa Forumun icersinde Tanitmak ile basliyabilirsiniz ... :thumbup:

Bunu Nasil mi yapicaksiniz?

ASagida vermis oldugum Linke tiklayip okuyunuz ^^

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…&threadID=13368

Bol dinliyici ve güzel Forumlar dilerim

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Meliscanan" (2.02.2013, 15:41)

melih97

Acemi

• "melih97" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 2.02.2013, 16:15

Hosgeldiniz,

sorunuza söyle bir cevap vereyim ;
Misal Radyonuzu Allaturkaa Forumun icersinde Tanitmak ile basliyabilirsiniz ... :thumbup:

Bunu Nasil mi yapicaksiniz?

ASagida vermis oldugum Linke tiklayip okuyunuz ^^

[ Radyo Tanıtımı ] Sizde ilan vermek istiyorsaniz, bu basligi mutlaka OKUYUN !!

Bol dinliyici ve güzel Forumlar dilerim
Teşekkür ederim. Bu arada yeni katıldım yanlışlıkla 2 konu göndermişim kusura bakmayın :)

4

Saturday, 2.02.2013, 16:41

Rica ederim,

Sorunsuz bir yayin icin Port sorunu varsa ortadan kaldirmaniz gerekiyor...

Bu linkte nasil Flatcast portu acilir güzel bir sekilde anlatilmistir. (Modeme göre port ayarlari mevcut: aramayi kullanip daha detailli bilgiler edinebilirsiniz.)

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…d&threadID=3297

Yayininizi Görsellik adina güzellestirebilirsiniz. Misal sitemizde Flatcast Radyo Yayini icin; Sevgili Üyelerimizin paylastigi Binlerce Temalarimiz mevcut..
Biraz Forumu gezip , okuyarak bilgilenip, takilan yerlerde tekrar bize sorularinizi iletebilirisniz.

TEkraren Güzel Forumlar

melih97

Acemi

• "melih97" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Tuesday, 12.02.2013, 17:16

Rica ederim,

Sorunsuz bir yayin icin Port sorunu varsa ortadan kaldirmaniz gerekiyor...

Bu linkte nasil Flatcast portu acilir güzel bir sekilde anlatilmistir. (Modeme göre port ayarlari mevcut: aramayi kullanip daha detailli bilgiler edinebilirsiniz.)

Flatcast icin Port Acmak

Yayininizi Görsellik adina güzellestirebilirsiniz. Misal sitemizde Flatcast Radyo Yayini icin; Sevgili Üyelerimizin paylastigi Binlerce Temalarimiz mevcut..
Biraz Forumu gezip , okuyarak bilgilenip, takilan yerlerde tekrar bize sorularinizi iletebilirisniz.

TEkraren Güzel Forumlar
Port ayarlarını yapamıyorum malesef. Yaptığımda anlatılan gibi interneti kullanamıyorum...

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Tuesday, 12.02.2013, 19:56

Yaptığımda anlatılan gibi interneti kullanamıyorum...

O halde mutlaka bir hata yapiyorsunuz. Kullandiginiz isletim sistemi Windows 7 ise, bu videolu anlatima bir göz atin: Windows 7 IP Sabitleme