Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

ByCesur

Orta Düzey

• "ByCesur" bir erkek
  • Konuyu başlatan "ByCesur"

• Özel mesaj gönder

21

Friday, 8.02.2013, 21:58

Flatcast uses the protocol UDP Port 40123 Hatası
information

Flatcast uses the protocol UDP Port 40123. At the moment your system does not work with that protocol.

Typical reasons:

You are connected to the internet via router/firewall, which blocks UDP.
You are using a "Personal Firewall" like ZoneAlarm, XP Firewall etc.
Please open in the corresponding configuration settings UDP Port 40123.
You are connected to the internet via router and there is no default
gateway in IP-settings (usually default gateway = internal IP-adress
from Router).

Böyle Bir Hata Geliyor Portlarımı Acitim Arkadaslar Sagolsunlar Yardımcı Oldular Forum Sayfamızda Ama Fazen Böyle Birsey Geliyor Onume Baska Radyoda Yok Böyle Bir Sorun Sadece Sürekli Girdigim Radyoda Yasiyorum Bu Preblemi ... Birde Örnek Yayin Aliyorum Temalari Degisiyorum Donarak Aciliyor Dalgali Galgali .... Bu Sorunda Neden Kaynaklanıyor Bilmıyorum ...

• "))ONUR((" bir erkek

• Özel mesaj gönder

22

Friday, 8.02.2013, 22:40

Portlarınız kapalı oldugunu belirtiyor . my pc :+: yada :-: sizde hangisi suanda ?
my pc :+: görünse dahi antivirüs programlari yada güvenlik programlari engelleme yapabiliyor.
pc nizde ekstra güvenlik programi var mi ? varsa burdan da 40123 portu acmalisiniz.
antivirüs prgramindan udp 40123 portunu actiniz mi?

tema degisim sirasinda gec acilmasi 3 nedenden olabilir
1.)temanizi resmini upload ettiginiz site yogun olabilir yada gec veri transfer yapiyor olabilir. temanizi abload.de gibi siteye yeniden yükleyerek deneyebilirsiniz.
2.)internet hiziniz yavas olabilir. http://speedtest.turk.net/ burdan hizinizi test edebilirsiniz
3.) pc niz yavas olabilir yada virüslerden dolayi yavas işlem yapiyor olabilir. saglam bi tarama yaparak pc nizi rahatlatabilirsiniz.

ByCesur

Orta Düzey

• "ByCesur" bir erkek

• Özel mesaj gönder

23

Friday, 8.02.2013, 22:53

Acik Durumda Suanda Anti Virüsteki Portu Nasil Acagim?

• "))ONUR((" bir erkek

• Özel mesaj gönder

24

Friday, 8.02.2013, 23:20

Burdan KASPERSKY portu nasil acilir resimli anlatimi mevcut.

ByCesur

Orta Düzey

• "ByCesur" bir erkek

• Özel mesaj gönder

25

Friday, 8.02.2013, 23:29

Türkçe Anlatimi Yokmudur Ing Anlamadim Onur Arkadasım :S

• "))ONUR((" bir erkek

• Özel mesaj gönder

26

Friday, 8.02.2013, 23:53

Resimli anlatimin dil secenegi mi olurmuş göründügü gibi yapacaksin resimde gösteriyor her sey saten bu kadarinı da yaparsiniz artik.

ByCesur

Orta Düzey

• "ByCesur" bir erkek

• Özel mesaj gönder

27

Friday, 8.02.2013, 23:56

2013 Bendeki Bende Diyorum Neden Bulamıyorum Ya Of 2013 Resimli Anlatimi Yokmudur

• "))ONUR((" bir erkek

• Özel mesaj gönder

28

Saturday, 9.02.2013, 00:02

2013 yeni girdik sayilir 2013 versiyonunun resimli anlatimi firinda sicak ciktiginda ekleriz insallah.
elimizde olan anlatim bu 2013 versiyonu ile arasinda fazla fark yoktur emin olun nerdeyse aynısıdır resimlere bakarak biraz da siz ugrasin.