Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

cihan

Stajyer

• Konuyu başlatan "cihan"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 31.12.2007, 04:37

Selam Temalariniz cok Guzel Yureginize Emeginize Saglik....Beni bir sorun yasiyorum cozecek kimse cikmadi henuz Birde Size yazayim....Radyom acildigi zaman logon felt yaziyor virus uyarisi..durun bitmedi bu 1) ve mozilla dan yayin acilmiyor giremiyorlar buda 2) ve nasil yapitik bunu nasil basardik bilmiyorum yayindayim ama Flatcastte gorunumuyoruz.(((( bu sorunu cozecek kimseyi bulamadim::((( yardimini esirgemeyen herkeze simdiden cok tskler ederim..simdiden saolun::: cozulurse bende yilnbasinda yayinda olacagim sorunsuz.(((( tskler www.Radyo-Gurbet.com .......

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 31.12.2007, 12:11

cihan, temalarimi begendigin icin tesekkür ederim..

Sorununu su anda Radyoda bulunurken cözmeye calisirken, cevabimida yazayim, bu konuda bilgisi olan diger Mod arkadaslarda yardima gelir belki ;)

• Login failed yazmasi, anasayfadan yönlendigi icin herkese ayni Guest numarasi veriyor bu yüzden 4.16 sürümü uyari veriyor.. 4.15 sürümünde Guest'ler acik olsa görülürkü, her nicksiz gelen üye ayni Guest numarasiyla gelir.. bu konu anasayfadan yönlenmesiyle alakali..

http://www.candostlarimiz.biz/cihan/player2.htm <- bu adresi tiklayinca sorunsuz gelebiliyorum..

Mozilla bu yüzden hata veriyor olabilir, emin degilim :bilmem:
teknik bilgisi yüksek arkadaslardan yardim bekleyelim..

• Flatcast'te görünüyorsunuz, yanliz Admin panelinden Homepage yönlendirmesi yanlis yapilmis, bu yüzden hata veriyor, flatcast'tan gelinmiyor radyoya..

cözümü:

Flatcast Admin Panelinden Bilgi degistir

bu resim önemli:

radyo adresi olarak benim yukarda verdigim adresiniz yazilmali:

Dj__OzGuR_

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 31.12.2007, 12:41

İrem Sana Katılıyorum Radyo Kurumunda Hata Var Suan Bende Gırdım Radyoya

cihan

Stajyer

• Konuyu başlatan "cihan"

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 31.12.2007, 15:10

Degerli arkadaslar ilginizden dolayi cok tskler ederim ama inanin girince sizde goreceksiniz ayni dedigniz sekil eklendi yine ayni sorun devam ediyor...gecen radyoyu silip yeni radyo ekledik ama yine aynisi... bu sorunu nasil asacagiz ya sinirlerim alt ust ..::((( hersey icin cok tskler saolun ...:(( yetkili arkadaslarin yada daha fazla bilgisi olanlara ihtiyacimiz var ilgilenirseniz memnun olurum simdi den cok cok tskler:((((( saygilar:....Radyo-Gurbet.....

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 31.12.2007, 15:14

cihan, Flatcast ile degil bu sorun bunu belirtelimde sürekli silip tekrar radyo kurmayin, gerek yok..

Sorun Anasayfa kurulumunda ve yönlendirmesinde..

bu konuda bilgisi olan ve yardimi olabilecek arkadaslari bekleyelim..Sorun Flatcast ile alakali degil :flex:

dj_antikor

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

6

Monday, 31.12.2007, 15:20

Bence Flatcast üyeliğinde bir sorun var ...Aynı sorunu bende yaşamıştım yeni bir üyeliğim her şeyi halletti :P

• Özel mesaj gönder

7

Sunday, 6.01.2008, 03:23

sorun radyoda veya flatcasta degil flatcastan sitege girdim gayet normal calisiyor fakat radyo arka planindaki kodlarda hata var arka plani deyissen sanirim sorun cözülür..