Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "Mamidays" bir erkek
  • Konuyu başlatan "Mamidays"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 23.02.2013, 13:56

Arkadaşlarıma dinletmek ..

Merhabalar ben 5DaysFm diye bi radyo açtım flatcast.com'dan. Arkadaşlarım oğlum nereden seni dinliyeceğiz dediklerinde ben bir şey diyemiyorum.. Yani dediğim tek şey biraz zamanı var dememdir.. Ne yapmam lazım onlar nasıl dinleyebilirler beni acaba? yardım ederseniz sevinirim .. Kolay gelsin

2

Saturday, 23.02.2013, 14:12

Radyonuzun link adresini vericeksiniz,
ve dinliyicleriniz aktif x / flatcast sürümünü yüklemeleri gerekiyor...

• "Mamidays" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 23.02.2013, 14:15

link adresi mi yayın yaptığım yerin adresi mi ?

• "Mamidays" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 23.02.2013, 14:29

Yardımcı olabilicek varmı meliscann adminimizin dediklerinden pek anlayamadım .. Link adresi neresi oluyor ? yani orijinal canlı yayın yaptığım yeri mi göndericem arkadaşlarıma .. Yardım lütfen

• "Mamidays" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Saturday, 23.02.2013, 14:36

ya bi yardımcı olun admin . niye mesajlarım görülmüyor?? şaka yapıyor gibi mi geliyorum ??

6

Saturday, 23.02.2013, 14:50

Admin degilim,

Görevli bir Modum ... ^^

Sabirli olmaya davet ediyorum sizi, cünkü heryerde ayni anda olamiyoruz bazen.

Evet homepage nerden aldiysaniz misal blogcu.com tr.gg vs vs.
onun adresini bir yazin ilgilenelim

• "Mamidays" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Saturday, 23.02.2013, 14:55

Kusura bakmayın sabırsızlık işte .. ben öyle bi yer açmadım . evet bi site sordular fakat ben oraya facebook adresimi verdim bana ulaşmaları için verilen bi adres sandım .. nasıl oraya dönüp blog.tr.gg gibi bi site açabilirm ve o linki oraya nakledebilirm ?

8

Saturday, 23.02.2013, 15:00

Siz önce radyo sitenizi kurmalisiniz...
asagida vermis oldugum linkleri incelyin takildiginiz yerde tekrar bize burdan sorularinizi iletebilirsiniz...

TR.GG Sitesi Kurmak

Blogger (blogspot.com) Site Kurulumu [Resimli Anlatım]

Flatcast Radyo Kurma ve Site açma (resimli anlatım) full

fakat ilk önce bunlari yapmniz gerekiyor egerki uygulamdiysaniz:
Flatcast coma üye oldunuz, aktivlesmesi icin emaile gelen üyelik aktife linkine tikliyacaksiniz..
flatcaste giris yapicaksiniz almis oldgunuz nick veya radyo isiminiz ile ordan kendi radyomu acmak istiyorum a tikliyacaksiniz...
tekrar email adresinize bir html iframe kodu gelicek radyo sidinizde icinde mevcut.(bu kodlar olmadan faltcast de radyo acamassini)z.
bu iframe kodunu misal burdan sectiginiz bir indexe yerletirip kurmus oldugunuz misal tr.gg sitesine ekliyeceksiniz.

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Meliscanan" (23.02.2013, 15:10)