Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "panpeyta" bir erkek
  • Konuyu başlatan "panpeyta"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 3.03.2013, 11:46

Flatcast Index

selamın aleyküm aarkadaşlar radio kurdum ve sohbet ve istek hattı açık olan teması olan güzel bir index arıyorum yardımcı olursanız sevinirim
bloguma sohbet ve istek hattı eklemek istiyorum bunun için hazır index varsa yardımcı olurmusunuz

2

Sunday, 3.03.2013, 12:56

Burdan Index Beğenebilirsiniz ->Radyo - Portal - Index

• "panpeyta" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 3.03.2013, 13:00

böyle gözüküyor blog flatcat şeysini nasıl yok edicem birde bana size önerseniz ben bakıyorum hazır indexlerede sohbet yerleri açık değil hiç birinini ben sohbeti açık index istiyorum yardımcı olun lütfen radyoma girenler sohbet edebilsenler

Bu mesaj 2 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Melye" (3.03.2013, 14:23)

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 3.03.2013, 14:25

panpeyta,
kullanmış olduğunuz index içindeki iframe kodunu kendi radyonuzun kodu ile değiştirmemişsiniz galiba...
burdaki anlatıma göre yapabilirsiniz..
Flatcast Homepage Hatası

yada index içinde iframe kodunun olduuğunu yeri bulup ordaki SID büyük ihtimalle xxxxx şeklinde bırakılmıştır...oraya kendi radyonuzun SID numarasını yazmanız gerekiyor...

• "panpeyta" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Sunday, 3.03.2013, 22:16

editt kurduğum radyo bu ve çalışıyor ama girmek istiyen olunca 1-2 dakika aralıklarla girebilip dinliyorlar birde şu radyoyu ekleyince bloguma ekranı kaplıyor ben o gözükmesin istiyorum nasıl düzeltebilirim

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Meliscanan" (3.03.2013, 22:47) düzenleme sebepleri: link kaldirildi

6

Sunday, 3.03.2013, 22:52

Merhaba panpeyta
sizin radyonuzu bu sekil kimse dinliyemez, cünkü radyonuzun sidini eklememissiniz.Bunu yukarda zaten Süpermodumuz Melye aciklamis size.

Ben indexinize bakip o kismi kopyalayip asagiya görüntülü ekliyorum...
Ayni Resimde oldugu gibi ....Kirmizi ok ile isaretlenen yere yani xxxx olan kisima kendi radyonuzun sid rakamlarini ekmeniz gerekiyor.

• "panpeyta" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Sunday, 3.03.2013, 23:30

böyle dediğinizi yaptım evet xxxx 'ydı düzelttitim ama başka birisi'de girerken radyoma şu flatcast şeyi ekranın ortasında kalıyor onu saklamam gizlemem gibi bir yol yok mu nasıl yapıcam onu http://panpeyta.blogcu.com/ bakabilirisiniz

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Melye" (4.03.2013, 07:58)

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Monday, 4.03.2013, 08:01

radyonuzun index inde şu anda sorun yok...
ama ortada kalıyor diye bahsettiğiniz şeyi anlamadım açıkcası...
bu resimdeki görüntüyümü diyorsunuz?

eğer bahsettiğiniz bu ortadaki yazılar falan ise bu radyonuzun şu anda kapalı olduğunu gösteriyor...yayın aldığınızda gelen arkadaşlarınıza bu görüntü çıkmaz...direk temanızı görürler ve çaldığınız müziği dinlerler...
bu değilse anlatmak istediğiniz ekran görüntüsünü alıp ekleyin öyle yardımcı olalım...

• "panpeyta" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Monday, 4.03.2013, 08:53

ya

yayını aldım başkasının gözünden'de böyle gözüküyor ben o oortaki şey gözükmesin istiyorum yayın yapabiliyorum ve dinliyebiliyorlar ama şu ortadaki flatcats şeyini yok edemiyorum

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Melye" (4.03.2013, 09:55) düzenleme sebepleri: bir kere adres vermeniz yeterlidir...

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

10

Monday, 4.03.2013, 10:03

şimdi bakın o resimdeki uyarının anlamı şudur ;

Birden fazla yayin penceresi acmaya calistiniz.
Maalesef bu mümkün degil !
Lütfen önce acik olan tüm Yayinlari kapatiniz (tarayiciyi kapatip, yeniden aciniz).
Yayinci ve/veya Dinleyici olarak sadece bir tane Flatcast penceresi acik olmalidir.

yani siz yayını açmışsınız bide ayrı bi pencereden o adrese girip kendinizi dinlemeye çalışıyorsunuz...bu mümkün değildir..
başkasının gözünden o uyarı görünmez...

eğer başkasının gözünde bu alttaki ekran sürekli dönüyor ve giriş yapamıyorlarsa o zaman portlarınızı açmanız gerekiyor...

sorunsuz yayın yapabilmeniz için önce ip sabitlemeniz gerekiyor ve daha sonrada port açmanız gerekiyor...
işletim sisteminiz nedir xp mi win7 mi bilgisini yazın birde modeminizin markasını yazın ona göre yardımcı olalım...

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Monday, 4.03.2013, 10:10

birde siz flatcast üzerinde kurmuş olduğunuz radyoya sitenizin adresini yanlış yerleştirmişsiniz...

Flatcast AdminPan Radyonun boyutlarini ve Sifresini degistir

bu anlatımı takip edip alttaki resimdeki yere gelin ve ordaki bölüme açmış olduğunuz radyonuzun adresini yazın lütfen...