Giriş yapmadınız.

sensenol

Stajyer

• "sensenol" bir erkek
  • Konuyu başlatan "sensenol"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 5.03.2013, 14:21

Coşkun Bilişim Reklamsız Sponsor Hosting dağıtıyor

Merhaba arkadaşlar,

Burada birçok kişinin hosting konusunda sıkıntısı oldugunu biliyorum. Bende sizlere bir güzellik yapıyım dedim ve Sponsor Hosting sunucusu ayırdım ve bu sunucudan alınan hosting'ler tamamen ücretsiz olarak sizlere verilmekte.
Tek yapmanız gereken şey http://coskunbilisim.net/web-hosting adresine gitmek ve oradaki satın al butonuna tıklamak. Gidilen sayfadaki bilgileri girip hesabınızı açabilirsiniz. Bir problem oldugunda Sitenin sol aly kısmında destek butonu var Oradan istediğinizi sorabilirsiniz.

Destek için sitenin alt kısmındaki şu Butona tıklayın

YoRqUn

Profesyonel

• "YoRqUn" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 5.03.2013, 15:24

Biraz Daha Detalı Bilgi Verirseniz Seviniriz

Free (Bedava) Beliri Kısıtlı Bir Süresi Varmıdır.?
Alan Adı Tam Olarak Nasıl Olacak.?
vs vs Gibi Biraz Daha Detaylı Bilgi Verirseniz Bizler İçinde Sizin İçinde Daha İyi Olacaktır Bence

sensenol

Stajyer

• "sensenol" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 5.03.2013, 16:51

Biraz Daha Detalı Bilgi Verirseniz Seviniriz

Free (Bedava) Beliri Kısıtlı Bir Süresi Varmıdır.?
Alan Adı Tam Olarak Nasıl Olacak.?
vs vs Gibi Biraz Daha Detaylı Bilgi Verirseniz Bizler İçinde Sizin İçinde Daha İyi Olacaktır Bence

Yarın detaylı bir video çekip konuya ekleyeceğim. Firma bana ait size ben doğrudan güvence veriyorum. Ek olarak sorularınızın cevaplarını konu mesajına ekliyorum.

sensenol

Stajyer

• "sensenol" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 5.03.2013, 17:00

CEVAP: Coşkun Bilişim Reklamsız Sponsor Hosting dağıtıyor

Merhaba arkadaşlar,

Burada birçok kişinin hosting konusunda sıkıntısı oldugunu biliyorum. Bende sizlere bir güzellik yapıyım dedim ve Sponsor Hosting sunucusu ayırdım ve bu sunucudan alınan hosting'ler tamamen ücretsiz olarak sizlere verilmekte.
Tek yapmanız gereken şey http://coskunbilisim.net/web-hosting adresine gitmek ve oradaki satın al butonuna tıklamak. Gidilen sayfadaki bilgileri girip hesabınızı açabilirsiniz. Bir problem oldugunda Sitenin sol aly kısmında destek butonu var Oradan istediğinizi sorabilirsiniz.

Sponsorluğun belirli bir süresi bulunmamaktadır. Süresiz diyebiliriz. Sunucu masraflarını Mutlu müşterilerimizin yaptığı bağışlarla karşılıyoruz. Sponsorluk süresinde sizlerden kesinlikle para talep etmiyoruz. Alan adı olarak kendi alan adınızı kullanabilirsiniz. 1-1,5 Hafta sonra gerekli izinler alınarak .tk gibi bir çok Alan adı uzantısını ücretsiz alabileceksiniz. Alan adı sistemi vs herşey tamam olduğunda detaylı video yayınlanacaktır. Sorularnızı
http://coskunbilisim.net adresinden sitenin alt kısmında bulunan Problemmi var? Alanından sorabilirsiniz.

Destek için sitenin alt kısmındaki şu Butona tıklayın

5

Tuesday, 16.04.2013, 18:10

siteden eser yok