Giriş yapmadınız.

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

21

Wednesday, 4.12.2013, 22:40

iyiliksever ; hayırsever, Yoksullara, düşkünlere, yardıma muhtaç olanlara iyilik ve yardım etmesini seven, iyiliksever, hayır sahibi, yardımsever.

hayvansever;Hayvanları seven, haklarını koruyan, onlara iyi davranan.

iyilik insandan insana iyi yönde karşılık beklemeden yapılan erdemdir diye biliyorum :thumbup:

Sanırım bir algı hatası var ve alınmanızı /yanlış anlamınızı gerektiren bir terim mesajımı tekrar okuyun isterseniz.. [u]''Sokak hayvanlarına su kapları, kedi-köpek maması- barınma gibi konularda belediyelerden, işadamlarından, hayvanseverlerden ve yakın görduklerinizden gerekli yardımları ekipmanları alabilme başarısı pazarlama yönü kuvvetli olan insanların yapabileceği unsurlardır''[/u]

:gulver:

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

22

Wednesday, 4.12.2013, 22:42

Atilla ky. forumun dedesi . bende yazayım ... gerci siz 2 kere yazmışınız

eee yaşlılık olur okadar :D :D

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

:gulver:

TürkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TürkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

23

Thursday, 5.12.2013, 08:25

iyiliksever ; hayırsever, Yoksullara, düşkünlere, yardıma muhtaç olanlara iyilik ve yardım etmesini seven, iyiliksever, hayır sahibi, yardımsever.hayvansever;Hayvanları seven, haklarını koruyan, onlara iyi davranan.iyilik insandan insana iyi yönde karşılık beklemeden yapılan erdemdir diye biliyorum.
Sanırım bir algı hatası var ve alınmanızı /yanlış anlamınızı gerektiren bir terim mesajımı tekrar okuyun isterseniz.. ''Sokak hayvanlarına su kapları, kedi-köpek maması- barınma gibi konularda belediyelerden, işadamlarından, hayvanseverlerden ve yakın görduklerinizden gerekli yardımları ekipmanları alabilme başarısı pazarlama yönü kuvvetli olan insanların yapabileceği unsurlardır''

Atilla bey Türkçem gayet iyidir bu seksiyonlarda bizzat görev almışımdır yani sözlükten bakarak karıştırmam.
Aynen sizin neyi kastettiğinizide anladığım gibi de yine olmadı çünkü beni tanımıyor sadece sanıyorsunuz ;)
Mesela siz benim insanlara neler yaptığımı biliyormusunuz ki iyiliksever olmadığımı aklınızca vurguluyorsunuz ?
Ayrıca hayvanlarla uğraşımda da ameliyatlarında belediye hariç kimseden yardım almamışımdır.Şükür ^^
Her neyse size uzun uzun anlatamayacağım bu gün yoğunum üstelik bilmesenizde olur diye düşünüyorum.
Yalnız sizden ricam; Lütfen iyi - kötü yada ciddi - espiri konularınızda adım geçmesin :pardon:

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

24

Thursday, 5.12.2013, 10:42

siz iyilik severlikle hayvan severliği birbirine karıştırmışsınız o onun aydınlatmasıydı.
ancak
Siz hiç bir şey anlamamışsınız sadece anlamış sanıyorsunuz kendinizi. Ve reelde bile insanlar tanınmıyorkı burada sanal ortamda sizi nasıl tanırım demek '' çok bilmişlik'' olur ki bu bana göre birsey değil.
ayrıca siz beni tanımış gibi, sizin iyilik sever olmadığınızı düşünmüşüm gibi yazmışsınız halbukusi ben böyle birseyde yazmadım ve imada etmem. Çok şükür ki aklımı, başkalarının aksine fesat düşünceler yerine sadece iyi ve pozitif şeylerde kullanırım ;)
bencede uzatmaya gerek yok TürkEce/GnL

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

25

Thursday, 5.12.2013, 11:14

Tekniker : oqus pohus
Abi insan mühendis neyim yazar demi tzz
Neyseeh buna şükür yine de :iyi: :sapka: