Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Mud-ti

Orta Düzey

• Konuyu başlatan "Mud-ti"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 27.10.2006, 12:35

Ön izlemeli Flatcast Radyo Temaları

Radyonuz için birbirinden güzel Flatcast Radyo Temaları

Resimlerin üzerine tıklayarak orjinal boyutlarını görebilir ve dowland edebilirsiniz.

İşte 8000'e yakın Flatcast Radyo Temalarımız:

AllaTurkaa Tema Galeri (En beğenilen seçkin Flatcast Radyo Temaları...) Free Download

Excellent Flatcast Preset 1. Kategori Flatcast Temaları. ( Üyelik Girişi Gerekmeden Indirme Yapilabilir. )
Glorious Flatcast Preset 2. Kategori Flatcast temaları. ( Üyelik Girişi Gerekmeden Indirme Yapilabilir. )
Delight Flatcast Preset 3. Kategori Flatcast temaları. ( Üyelik Girişi Gerekmeden Indirme Yapilabilir. )

Tema paylaşımı yapmak isteyen üyelerimiz Flatcast Tema Ekle - Paylaş bölümünden paylaşım yapabilirler. (Bu bölümdeki temalar 48 saat içinde jurilerimiz tarafindan oylama yapildintan sonra uygun alana taşınacaktir.)

Fcp dosyalari nasil indirilir yada nasil radyoya yuklenir bilmiyorsaniz
Burdan Videolu Anlatim ve

Burdan Resimli Anlatim bakabilirsiniz.

----------------------------------------------------------------------------

Preset für Flatcast
Wenn ihr auf die kleinen Vorschaubilder klickt, seht ihr die Bilder (Flatcast Presets) in Orginalgröße.
Um die meisten fcp-Dateien runterladen zu können, müsst ihr auf dieser site Mitglied sein.

Hier geht es zum download weiter.

Hilfe für das Hochladen der Styles auf euren Rechner erhält ihr hier.

Bu mesaj 4 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "ZeN" (9.08.2010, 23:19)