Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

kerem..

Acemi

• "kerem.." bir erkek
  • Konuyu başlatan "kerem.."

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 22.03.2013, 14:28

mikser sorunu

yayindayken mikser masa ustunde kaliyor.. radio sayfasini asagi aldigim zaman sayfa asagi iniyor mikser ve degisin tool masa ustunde sabit kaliyor neden yardimci olursaniz sevinirim

• "))ONUR((" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 22.03.2013, 20:30

kerem..
mixser ve desing tool ekranında 'x'(kapat) bastiginizda mixser ekrandan kapaniyor mu ?
size bi kaç öneri sunacağım bunlari yaparak sorununuzu çözmüş olacagız.
Ekran karti driverinin hiç yüklenmemiş , yanliş yada eksik yükleme yapılmış olabilir.
Bilgisayarim sağ tıklayıp özellikler secip donanım >> aygıt yöneticisinden ulaşabilirsin alt ekrandaki gibi ekran bagdaştırıcınız da sarı ? işareti var mi eger varsa ekran karti driverini kendi sitesinden(yada cdsinden) güncel driverini indirerek güncelleyebilirsin. eğer soru işareti yoksa bile güncelleme yapılmasinda fayda var.

Diğer seçenek olarak activex güncelleyebilirsin bunu BURDAN ulaşabilirsin.

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 23.03.2013, 00:43

Resimde eklediğim gibi aynı yolu izleyerek DJ Mixeri tamamen yok edin.
Sonra tekrar aynı yolu izleyerek Dj Mixeri ekrana getirin, bir daha kaybolmayacaktır.
:thumbup:

• "Sonnoktam_35" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 23.03.2013, 09:37

merhaba arkadaşlar mixer sorunu ile ilgili bir sayfa varken buraya yazayım yeni konu açmayayım
bir kaç gündür mixer e attığım eserlerde en ÜST HARİÇ alt sıralardan hangisini tıklarsam tıklayayım en üsttekine çıkıyor işaret mixer e eser alıyorum haliyle en alta aldığından ne yazık ki sürgüyü aşağıya çekemiyorum sürgüyü çekerken bıraktığın anda en üste çıkıyor mixer in sonuna ulaşamıyorum tek bir şekilde ulaşıyorum mixer i doldurmasam
program ekle kaldır dan puliginleri sildim yeniden yükledim buda çözüm olmadı sorun devam ediyor acaba sorun sadece bende mi yoksa genel bir sorun mu var konu hakkında fikri olan varsa yazarsa sevinirim PC yi geri bir tarihe almadan sizlerden bir netice alabileceğimi umuyorum
kolay gelsin iyi günler

5

Saturday, 23.03.2013, 09:54

Hangi Tarayıcıdan Yayın Alıyorsunuz ?
Eğer Choreme İse Bu Tarz da Çok Sorunlar Yaşanıyor..

Başka Bir Tarayıcıdan Yayın Alıp,
Sorunun Devam Edip Etmediğine Bakarmısınız.

• Özel mesaj gönder

6

Saturday, 23.03.2013, 10:17

selam
ben bugüne kadar hep mozilladan aldım yayın ve mozilladan yayın almaya da devam ediyorum fakat olabilir explorer i deneyebilirim
fakat bildiğim kadarıyla explorer dede ses sorunu oluyordu

• Özel mesaj gönder

7

Saturday, 23.03.2013, 10:37

bu arada sanırım sorun flatcasttan kaynaklanıyor e.günbey çünkü zaman zaman kendiliğinden düzeliyor fakat tekrar oluyor
forum yetkilileri bu duruma bir çözüm bulabiliyorlarsa veya flatcast ta ulaşa biliyorlarsa sanırım çözüm bulacaklardır

• Özel mesaj gönder

8

Saturday, 23.03.2013, 14:18

tekrar ben :)
neden yazmak istedim tekrar aynı sorunla karşılaşan arkadaşlar olursa yardımcı olabilir belki yazdıklarım yoksa amacım
e.günbey e yanıt tekrardan
bende 5 tarayıcı var explorer , mozilla , chrome , opera ve yandex 5 inde denedim hepsinde aynı sorun var
alt sıralardan bir eserin üzerine biraz fazla sol tık baskısı yaparsam zaman zaman işe yarıyor zaman zaman hiç bir şey yapmadan kendi kendine gayet güzel devam ediyor fakat sonuçta yine bozuk düzene geçiyor hani buraya yazmamda amaç acaba flatcastta mı sorun var benim pc demi sorun var

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Saturday, 23.03.2013, 15:08

Sonnoktam_35
İşletim sisteminiz nedir?

Bu gibi mixer ve ses-şarkı sorunlarına genelde K-Lite Codec Pack gibi eklentiler sebep oluyor.
Denetim Masası Program ekle kaldırdan bir göz atın ve rastlarsanız kaldırın.
Bir de yukarıda Onur Mod'un söylediği gibi;

Diğer seçenek olarak activex güncelleyebilirsin bunu BURDAN ulaşabilirsin.

• Özel mesaj gönder

10

Saturday, 23.03.2013, 17:11

oqus pokus teşekkür ederim win7 için medya player açmıyor diye bir Codec yüklemiştim o yapıyormuş senin uyarından sonra Codec i sildim PC yi yeniden başlattım olay düzeldi sonucu yazmamdaki amaç böyle bir olay başka arkadaşlarında başına gelebilir en azından yardımcı olabilir
bu arada win7 64 bit için medya player biliyorsanız adres verirseniz veya eklenti varsa oda kabulümdür internetten araştırdım karşılaşamadım bir iki tane buldum işletim sistemini doğrulama kodu istedi malum benim işletim sistemimde ful orjinal :)
tekrardan teşekkür ederim

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

11

Sunday, 24.03.2013, 00:51

Rica ederim yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere.
Keyifli ve sorunsuz yayınlar.