Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "goldmaster51" bir erkek
  • Konuyu başlatan "goldmaster51"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 26.03.2013, 17:11

flatcast radyom neden kapandı

arkadaşlar ben bir radyo kurmuştum mutlu mesut şarkılar çalıyodum felan 1 hafta sonra radyoya girdiğimde ne göriyim sorunda burda mikser chat felan hiç bişey açılmadı sadece siyah bi keran vardı :S

• "Sonnoktam_35" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 26.03.2013, 18:24

ekran görüntüsünü resimleyip eklerseniz daha çok yardım alma şansınız var
bu yazdığınız samanlıkta iğne aramak gibi bir şey :)
Radyonuzu yayın yapıyormuş gibi açın ve ekranda karşınızda ne görüyorsanız resimleyin resmi ekleyin sorununuzun net yanıtınız alabilirsiniz...

• "))ONUR((" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 26.03.2013, 19:44

arkadaşlar ben bir radyo kurmuştum mutlu mesut şarkılar çalıyodum felan 1 hafta sonra radyoya girdiğimde ne göriyim sorunda burda mikser chat felan hiç bişey açılmadı sadece siyah bi keran vardı :S

bilgisayaraniza format attiniz mi ? yada program yükleyip kaldirdiniz mi ? eger ki bunlari yapmadiysaniz bilgisayarinizi 1 hafta yada biraz daha eski bi zamana geri yükleme yapabilirsiniz.
siyah ekran derken nasıl bi ekran ? tema aciliyor da mixser mi çikmiyor? resim ekleme imkaniniz varsa eklerseniz sorunun tam olarak ne oldugunu görebiliriz ve bu şekilde daha saglıklı yardimcı olabiliriz.

stereo micBURDAKİ gibi aktif olup olmadigini kontrol edebilirsiniz egerki aktif degilse mixser acilmaz yayinlarda.aktif etmeniz gerekiyor.

ses karti driverinizi de güncellemeniz gerekebilir bunu en son olarak yapabilirsiniz. ilk önce üsttekileri kontrol ettikten sonra ses karti driveriniz güncellemeniz gerekebilir.

son olarak activex güncelleyebilirsiniz BURDAN