Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: AllaTurkaa. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

hayri36

Anfänger

• »hayri36« ist männlich
  • »hayri36« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 20. März 2013

• Nachricht senden

1

Montag, 1. April 2013, 01:08

radyo kurdum bakarmısınız bazı arkadaşalrım giremiyor

slm arkadaşlar radyomu açtım yayınada başladım ama adresi yukarıya yazınca sitem çıkıyor bire bazı arkadaşalrım giremiyor sizden rc etsem tes için gşrermisinz radyoma www.hayri3636.tr.gg yukardaki adres çunuğuna yazılınca çıkııyor

Melye

Leitung

• »Melye« ist weiblich

Registrierungsdatum: 6. Februar 2010

• Nachricht senden

2

Montag, 1. April 2013, 08:48

A.Selam,
Şu anda radyonuz kapalı ama bir sorun görünmüyor...yani doğru kurmuşsunuz.
yayın esnasındaki sorunlar ise portlar kapalı olduğu için yaşanan sorunlardır...sorunsuz yayın için mutlaka hiç olmazsa dj lerin portlarının açık olması gerekiyor.
bu başlıktaki senaryoları incelerseniz net bilginiz olur...
Flatcast P2P hatalari ve aciklamalari.

hayri36

Anfänger

• »hayri36« ist männlich
  • »hayri36« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 20. März 2013

• Nachricht senden

3

Montag, 1. April 2013, 16:58

TŞKR EDERİM melye ya son bir sorunum var sanırım ben arkadaşımın pc inden gidim ama guestt olarakta görünmüyor bende nikte girmiyor az bi süre sonra kapanıyor
vylesle bağlanıyorum bundan olabilirmi bide vın var hansiyle sorunsuz olur yardımcı olurmusunuz rc etsem
siz giripte nikinizi denermisinz
şimdiden teşekkür ederim ilginize

Oqus Pokus

Moderator

• »Oqus Pokus« ist männlich

Registrierungsdatum: 16. Juli 2007

• Nachricht senden

4

Montag, 1. April 2013, 18:36

Radyonuzu siteye sorunsuz yerleştirmişiniz ama şuan kapalı görünüyor,

Mobil bağlantılar sabit bağlantılara göre biraz zayıf olduğu için flatcastta sorun yaşayabilirsiniz.
DJiseniz yayın düşer, dinleyici iseniz siz radyodan düşebilirsiniz. Bu yüzden en sağlıklısı tabii mümkünse sabit internet bağlantısı kullanmanızdır.

Yayının düşmemesi, girenlerin radyodan düşmemesi için yayıncı kimse modeminin portlarının Flatcast için açık olması lazım.

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…ard&boardID=233

Bu başlıktan Modem Modelinize göre anlatımı bulup port ayarını yapabilirsiniz.

starlord_nl

Fortgeschrittener

• »starlord_nl« ist männlich

Registrierungsdatum: 9. März 2010

• Nachricht senden

5

Montag, 1. April 2013, 18:45

:thumbup:

benim gordugum linke tiklayinca icinde index olmamayisi indexi yanlis yere atmisin tr. gg de gelismis ayarlardan css denen bolum var indexi e flatcast inframe oraya atarsan calisacakdir..
kolay gelsin

Oqus Pokus

Moderator

• »Oqus Pokus« ist männlich

Registrierungsdatum: 16. Juli 2007

• Nachricht senden

6

Montag, 1. April 2013, 18:49

Anasayfa da olmasada butonlara bakarsanız Radyo Amed adında ki sayfada radyonun sorunsuz bir şekilde sayfada olduğunu görürsünüz.

Sorunlarınız içinse üstte yazdığım mesaj umarım size yardımcı olacaktır.