Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

tutku76

Stajyer

• Konuyu başlatan "tutku76"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 7.01.2008, 23:24

radyocu toplu mesaj

yeni bir radyo kurdum yayındayken veya dışardan nasıl toplu mesaj gönderebilirim.? Bu konuda yardım ederseniz memnun olurum Teşekkür ederim ilgilenen arkadaşlara..

*-*Trinity*-*

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 7.01.2008, 23:40

Yanlış anlamadıysam kodu soruyorsun radyoda bulunan herkese gönderen kod #N

tutku76

Stajyer

• Konuyu başlatan "tutku76"

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 7.01.2008, 23:59

Şunu demek istiyorum mesela radyoda bulunan kişilere hoşgeldin mesajını toplu olarak nasıl gönderebilirim

*-*Trinity*-*

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 8.01.2008, 00:16

Hoşgeldin #N

• Özel mesaj gönder

5

Tuesday, 8.01.2008, 09:27

merhaba kısaca şöyle anlatıyım chat ekranında sağ klik yap preset tool acılan pencerede inser tıkla text tıkla ekrana cıkan satıra hoşgeldin #n yaz enter bukadar herkes kendi temasında hoşgeldin ve kendi adını görür.tabi yazının rengini boyutunu yazıya sağ klik yapıp text edit,text collor = renk ,text size=boyutu biraz kurcalarsan kısa zamanda örenirsin kolay gelsin hayırlı olsun:)