Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Tabisi

Orta Düzey

• "Tabisi" bir kadın
  • Konuyu başlatan "Tabisi"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 11.04.2013, 11:05

Futbol canli yayin Diyaloglari (: (Diyalogsal)

Normal yasaminda gayet normal iletisim kurabilen insanlar nedense televizyon programlarinda, özellikle canli yayinlarda bu yetilerini kaybedebiliyorlar. Örnekler bir araya geldiginde ortaya çok komik bir manzara çikiyor...

Ömer Çavusoglu: Elini vicdanina koy!..
Ihsan Kalkavan: Tamam koydum...

Muhabir: How was Sergen´s freekick goal?
Van Hooijdonk: It was fantastic...
Lig Tv muhabiri: Evet sayin seyirciler çok fantastikti diyor...

Emre Asik: 90 dakika boyunca terimizi islattik... (Fenerbahçe-Besiktas maçi sonrasi)

Sansal Abi: Ne kazanan memnun hakemden ne deee... Tabii kazanan yok kazanan Türk futbolu... (2-2 biten FB-BJK maçi sonrasi toparlamaya çalisiyor.)

Ümit Aktan: Cordoba topu kucagina alma yetkisi olan iki adamdan biri, digeri Recep...

Sansal Abi: Olaganüstü hastayim...

Erman Hoca: Goller Ay´dan geliyor, ne Ay´i, Merih´ten geliyor!.. (Fenerbahçe´nin yedigi goller hakkinda yorumu..)

Ismet Badem: Su an tansiyonum ve kalbim durmak üzere... (Ülkerspor-Lottomatica Roma maçindan sonra...)

Erman Hoca: Yav Letonya´nin defansi kalas gibi, kessen iki oturma takimi bir masa yaparsin...

Güntekin Onay: Italyan yönetmen bu maçi simdilik iyi yönetiyor... (2.Yarida) Alman hakem iyi yönetiyor, yaptigimiz hiçbir faulü görmüyor!.. (Lazio-Besiktas maçinda)

Nermin Kartal Örkmez (NTV muhabiri): Letonya´da Letonlarla yaptigimiz maçta...

Ahmet Çakar: Hasan kossa anlarim ama durarak hareket ediyor...

Hakan Sükür: Benim de hiç hatam oldu demiyorum...

Güntekin Onay: Sergen 1 metre içerdeydi ve adeta Stam`in belinden su aldi... (Lazio-Besiktas maçinda)

Güntekin Onay: Savunmada hata yapmazsak ikinci golü her an bulabiliriz, onun müjdesini vereyim buradan size...

Ahmet Çakar: Besiktas, Chelse`yi yarim-sifir bile yense tur atlayacak... (Lazio-Besiktas maçi sonrasi)

Ahmet Çakar: Eger Ali Aydin ben o ikinci sari karti Victoria`ya degil de yandan geçen Koray`a gönderdim deseydi bütün Türkiye ona enteresan yerleriyle gülerdi...

Show Radyo Sunucusu: Zago`nun kel kafasindan kayan top hiz kazaniyor... (Gençlerbirligi-Besiktas maçinda)

Turgay Seren: Ikinci gol de Boer`un ayaginin seyinden oldu, üçüncü gol gene de Boer`un seyinden oldu...

Güven Sazak: Ne söylentisi? Aziz Yildirim`in baskan adayi olacagini kör sultan bile duydu. (Aziz Yildirim`in tekrar aday olacagi yönündeki söylentiler hakkinda fikri sorulunca)

Hasmet Babaoglu: 70. dakikada Fenerbahçeliler Yusuf Yusuf diye bagiriyorlardi...

Erman Hoca: Kemal`e yapilacak en ufak bir itme Kemal´i iter...