Giriş yapmadınız.

aytug

Stajyer

• "aytug" bir erkek
  • Konuyu başlatan "aytug"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 17.04.2013, 09:30

Flatcast den radyo acamiyorum

ARKADASLAR bana yardimci olurmusunuz eskiden msne adresine radyo alabiliyorduk 2 gundur sid alamiyorum neden

aytug

Stajyer

• "aytug" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 17.04.2013, 09:36

radyo

ARkadaslarr flatcatstan radyo alinmiyor bilgisi olan varmiii mail gelmiyor msne Unused Useraccounts will be deleted ... read more bu geliyorr lütfen yardim edermisinizz :Ç.hastayim:

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 17.04.2013, 10:56

ayrı ayrı başlıklara üst üste yazmanıza gerek yok...bir yere yazdığınızda mutlaka en kısa sürede görüp yardımcı oluruz^^
(3 ayrı yerde msj ınız vardı hepsini buraya aldım...bu başlıktan devam edin lütfen)

verdiğiniz uyarı kullanılmayan nick ler silinecek uyarısıdır...
bu başlıkta net açıklamalar var...-->>> Flatcast'ta Güvenli Sifre Uygulamasi ve Kullanilmayan nicklerin silinmesi!

eski radyonuzumu açmaya çalışıyorsunuz yoksa yeni bir radyomu kuramıyorsunuz...
net bilgi verirmisiniz...
büyük ihtimal şifre ile ilgili sorun yaşıyorsunuzdur oda verdiğim link de açıklama mevcut...bir göz atıp ona göre net bilgi verirseniz yardımcı olalım...

4

Wednesday, 17.04.2013, 13:36

Unused Useraccounts will be deleted ... read more bu geliyorr lütfen yardim edermisinizz

Yukarıdaki Metin Eylem'in dedigi gibi Güvenli olmayan nicklerin silinmesi anlamina geliyor

ARKADASLAR bana yardimci olurmusunuz eskiden msne adresine radyo alabiliyorduk 2 gundur sid alamiyorum neden

Nickinizi aldıktan sonra gecerli bir mail adresi girmelisiniz. Mail'inize gelen onay kodundan sonra Flatcast.com'a girip Create new stream buraya tiklamalisiniz

Resimli örnegi

Tikladiktan sonra acilan paneller deki gerekli yerleri doldurunuz..

En son olarak close winsows'a Tiklayip bitire bilirsiniz böylelikle bir sid Numarasina sahip olabilirsiniz.

aytug

Stajyer

• "aytug" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Saturday, 27.04.2013, 21:09

selamm

sayin admin flatcasttan yeni radyo kurulumu yapmak icin sid almak istiyorum hersey normal yapiyorum
msn adresini giiriyorum.bana gelen cevap su Unused Useraccounts will be deleted ... read more
baska msne aliyorum cevap yine ayni msne aktivasyon gelmiyor...Unused Useraccounts will be deleted ... read more

verdigim rahatsizliktan dolayi özür kusura bakmayin olurmu ....ÜZGÜNUMM

6

Saturday, 27.04.2013, 21:19

Sanirim siz o mail uzerinden bir uyelik aldiniz ve 2. kez almaya calisiyorsunuz

Yada uzun suredur aldiginiz nicki kullanmadiniz ve silindi..

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Saturday, 27.04.2013, 21:28

Kullanıcı adınızı kaydederken yazdığınız Mail adresi doğru mu eminmisiniz tekrar bir kontrol edin isterseniz.

Eğer doğru mail adresi ise, hesabınıza girerek aşağıdaki linkteki anlatımda gösterilen yeri tıklayarak tekrar aktivasyon maili isteyebilirsiniz...

Sorun - Neden ''Create a new streams'' gelmioyr ?

Aktivasyon linkini tıklamadan yani Nickinizi onaylamadan Yeni SID kaydı yapamazsınız/oluşturamazsınız.