Giriş yapmadınız.

Yunuce

Acemi

• "Yunuce" bir erkek
  • Konuyu başlatan "Yunuce"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 22.04.2013, 19:47

Flatcast Yayın & Sohbet Nasıl Açık Bırakılır

Arkadaşlar ben flatcastta daha yeni üye oldum ve araştırmalarım sonucu pcyi kapatınca radyoda kapanıyormuş ama bazı radyolarda dj olmasa bile girip en azından chatten sohbet edebiiyorlar onu nasıl ayarlayacağım ve ben radyoma ancak flatcastın sitesinden girebiliyorum yani sitemden dj girişi yapamıyorum yardımlarınız için şimdiden saolun

2

Monday, 22.04.2013, 21:29

Yunuce
Kısaca Anlatacak Olursam
Flatcast Radyo Yayıncı Kişinin Dinleyicilere Sunduğu Bir Hizmettir Flatcast Sadece Bir Aracıdır
Yayın Yapabilmeniz İçin Bir Araç Olarakta Düşünebilirsiniz Aslolan Yayıncı Kişidir
Yani Yayında Biri Warsa Radyo War Eğer Yayında Açık Bir Bilgisayar Yoksa Ne Müzik Çalınabilir Nede Sohbet Edilebilir
Bunu Yapabilmeniz İçin Sürekli Açık Bir Bilgisayar Olması Gerekiyor Yani

Yunuce

Acemi

• "Yunuce" bir erkek
  • Konuyu başlatan "Yunuce"

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 22.04.2013, 21:44

Hmm ok saolun yinede

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 22.04.2013, 21:56

dj olmasa bile girip en azından chatten sohbet edebiiyorlar onu nasıl ayarlayacağım

İyi akşamlar Yunuce
Sanırım kastın Yayın açık ama dj nin pc de olmadan listen yayını.
Dj nin pc başında olmaması ve nicklerin çizik kalmadan radyoya girişi ise sorun??
1_Safe chat , Open chat açık olmalı
2_Safe chat seçeneklerinden Guest Blokked seçeneği işaretli olmalı.
Bu şekilde bir uygulama ile dj pc de bile olmasa nick alan dinleyiciler radyo ortamına girmiş olurlar.Nickleri çizik kalmaz.
Tedip beyin ifade ettiği gibi eğer fm kapalı ise zaten ne yayın vardır nede sohbet ortamı.
İndeksinizde Dj girişi yoksa en emin yol Flatcast ana sayfasından yayın almaktır.
Kolay gelsin iyi yayınlar diliyorum..